Büyükşen cinayetinde kiralık katilin asıl hedefi olan kişi ilk kez konuştu!

3 yıl önce Konya'da meydana gelen Necla ve Metin Büyükşen cinayetiyle ilgili her geçen gün yeni bir ayrıntı çıkmaya devam ediyor. Azmettirici Esra Taş'ın eski sevgilisi ve kiralık katilin asıl hedefindeki Hüseyin K. ilk kez açıklama yaptı.

Büyükşen cinayetinde kiralık katilin asıl hedefi olan kişi ilk kez konuştu!
Büyükşen cinayetinde kiralık katilin asıl hedefi olan kişi ilk kez konuştu!
GİRİŞ 24.07.2021 10:39 GÜNCELLEME 24.07.2021 10:46
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Kamuoyunda büyük yankı uyandıran ve tüm Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetiyle ilgili her geçen gün yeni bir ayrıntı ortaya çıkıyor. Söz konusu cinayette Esra Taş'ın eski sevgilisi ve kiralık katillerin asıl hedefindeki kişi Hüseyin K. ilk kez konuştu.

Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayeti şüphelisi Büşra Büyükşen ilk kez konuştu!Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayeti şüphelisi Büşra Büyükşen ilk kez konuştu!

Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme: Hamileyim diyerek adresi öğrenmiş!Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme: Hamileyim diyerek adresi öğrenmiş!

Türkiye'nin gündemine oturmuştu! Osman Büyükşen paylaşımıyla gözdağı verdiTürkiye'nin gündemine oturmuştu! Osman Büyükşen paylaşımıyla gözdağı verdiMETİN AMCA VE NEJLA TEYZE İÇİN ÜZGÜNÜM

Sabah'tan Tolga Yanık'ın haberine göre Esra Taş ile kısa süreli bir ilişkisinin olduğunu onun dışında bir şey yaşamadıklarını belirten Hüseyin K., "Olay gecesi benim evimde de ailemden 5 kişi vardı. Bende ailemi kaybedebilirdim. Metin amca ve Nejla teyze için çok üzgünüm. Bende soruşturmayı takip edeceğim" dedi.

BENİM AİLEMDEN DE 5 KİŞİ ÖLEBİLİRDİ

Kiralık katilin asıl hedefinde bulunan Hüseyin K. ilk kez konuştu. Olay nedeniyle üzgün olduğunu belirten Hüseyin K., "Benim Esra ile kısa süreli bir ilişkim oldu. Metin ve Nejla Büyükşen cinayetinden 20 gün kadar önce Esra ile ayrılmıştık. Ayrıldıktan sonra birkaç kez bana ulaşmaya çalıştı ama ben konuşmadım. Geçen hafta gözaltıları görünce bende o zaman her şeyi öğrendim."

BENDE MAĞDURUM

Hüseyin K. konuşmasını şöyle sürdürdü: "Haberlerde gördüğüm kadarıyla hamile olduğunu söyleyerek arkadaşım Zekeriya'dan evimin adresini almış. Ancak hamilelik durumu kesinlikle söz konusu değildir. Benim evime girmek istediklerini ancak yanlış eve girdiklerini duydum. Olay günü benim evimde de anne ve babam dahil ailemden 5 kişi vardı. Metin amca ve Nejla teyzenin hayatını kaybettiği için çök üzgünüm. Ancak bu olayda bende o sırada evde bulunan ailemdeki 5 kişiyi kaybedebilirdim. Bu olayda kimseyi kaybetmedim ama Metin amca ve Nejla teyzeyi de annem ve babam gibi görüyordum. Onlarla birlikte büyüdüm. Bende mağdurum. Soruşturmayı takip edeceğim. Yasal yollardan hakkımı sonuna kadar arayacağım" dedi.

KAYNAK: SABAH
YORUMLAR 3
 • Hasan 5 ay önce Şikayet Et
  İşte erkekler boyları ,posları ve yakışıkları yüzünden cehennemin dibini böyle boylayacaklar. Bütün kadınlar sizin çiftliğiniz değil mi rezil adam. Bak senin yüzünden iki nur yüzlü insan vefat etti. Sen de geber inşallah. Eskiden derlerdi ki "Bir kötünün yedi mahalleye zararı vardır" inanmazdım nasıl olur diye. İşte Allah gösteriyor. Allahım vefat eden amcaya ve teyzeye rahmet etsin,makamları cennet olsun.
  Cevapla
 • Misafir 5 ay önce Şikayet Et
  Mağdurmuş. Büyük ihtimal başından itibaren biliyordun
  Cevapla
 • Vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  Suskunluğu 3 yıl sonra bozmuş. Aynen, gelişmeler sonucu açıklama ihtiyacı duydu. Biz de inandık.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika: İstanbullulara çok önemli çağrı: 39 ilçede başlatıldı!
RTÜK'ten Sedef Kabaş'ın skandal sözlerine soruşturma