Muğla'da ormanlık alanda onlarca patlamamış torpil bulundu!

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Muğla-Datça Aktur bölgesinde gençler, makilik arazide her beş on metre aralıklarla çamların altına serpiştirilmiş; sıkıştırılmış baruttan yapılmış, güneşle parlayabilecek torpillerden buldular.

GİRİŞ 03.08.2021 09:04 GÜNCELLEME 03.08.2021 09:04
Bu Habere 97 Yorum Yapılmış

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Muğla-Datça Aktur bölgesinde gençler, makilik arazide her beş on metre aralıklarla çamların altına serpiştirilmiş; sıkıştırılmış baruttan yapılmış, güneşle parlayabilecek torpillerden buldular.

TERÖR ŞÜPHESİNİ AKILLARA GETİRDİ

Türkiye'nin bir çok ilinde neredeyse eş zamanlı olarak başlayan yangınların büyük bir saldırı olabileceği düşüncesi söz konusu videonun ardından yeniden hafızalarda yer etti.

  

ETİKETLER
ORMAN SON DAKİKA
YAZDIR
YORUMLAR 97
 • Kürd 1 ay önce Şikayet Et
  Can ataklı terörü
  Cevapla
 • mehmetm 1 ay önce Şikayet Et
  Akıllı adamla aptal adam arasındaki fark '' Akıllı adamın herkesi en az kendisi kadar akıllı , aptal adamın ise kendini akıllı başkalarını aptal olarak görmesidir '' tarifi ile anlatılıyor. CHP de numunelik bir tek akıllı adam nasıl olur da bulunmaz ?
  Cevapla
 • Ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  Bu torpilleri yapanı da satanı da yakmak lazım
  Cevapla
 • Mustafa 1 ay önce Şikayet Et
  Hala neden sıkı tedbir alınmıyor anlamak zor bu memlekette rehavet olamaz yoksa her an herşey başımıza gelir.icimizde hain eksik olmaz acıma acınacak duruma düşeriz böyle idam hak bu memlekette hain mi besliyecez Allah yardımcımız olsun inşallah...
  Cevapla
 • Gakko 1 ay önce Şikayet Et
  CHP li konuşanlar filim hep kendileri koymuş
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhuriyet Yazarı Zafer Arapkirli bu defa 'mezarlık bidonları' ile gündem oldu!
Erdoğan'ın açıklaması sonrası ABD'den Türkiye'ye küstah tehdit