Genç kızlara tacize kayıtsız kalmadı: 3 çocuk babası bedelini canıyla ödedi!
Afyonkarahisar’da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 36 yaşındaki genç adamın taciz edilen 2 genç kızı korumaya çalışırken boynundan bıçaklanarak öldürüldüğü ortaya çıktı.
![Genç kızlara tacize kayıtsız kalmadı: 3 çocuk babası bedelini canıyla ödedi!](https://i20.haber7.net/resize/1280x720//haber/haber7/photos/2022/48/tacize_kayitsiz_kalmamanin_bedelini_caniyla_odedi_1669990799_9265.jpg)
Olay, Afyonkarahisar'da Kadınana Caddesi üzerinde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Engin Taş (36) kimliği henüz belirlenemeyen kişilerle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle kavgaya dönüşen olayda Taş, boynundan bıçaklanarak yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri ve polis ekipleri sevk edildi. Ambulansla üniversite hastanesine kaldırılan Taş yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.
Olayın ardından çevredeki güvenlik kameraları ile tanıkların beyanından yola çıkan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri yaptıkları titiz çalışma sonrası olayı gerçekleştirdikleri belirlenen Serkan Ç. (19) ve yeğeni V.Ç.’yi (16) olaydan birkaç saat sonra gerçekleştirdiği başarılı operasyon ile yakalayarak gözaltına aldı. Şahısların emniyetteki sorgularının devam ettiği bildirildi.
GENÇ KIZLARA YARDIM İÇİN
Polis ekiplerinin yaptığı incelemede ortaya çıkarılan cinayet nedeni ise duyanların içini sızlattı. İddiaya göre, Engin Taş’ın çalıştığı pastaneye gelen iki genç kızın kendisinden ‘ağabeyi 2 kişi bizi gezmeye gittiğimiz alışveriş merkezinden bu yana takip ediyor. Bize yardım eder misin?” diyerek yardım istediği, bunun üzerine de Taş’ın kızların gösterdiği Serkan Ç., ve V.Ç.’yi uyardığı öğrenildi. Daha sonra Taş ile şahıslar arasında tartışma çıktığı ve Serkan Ç.’nin yanındaki bıçakla talihsiz adamı boynundan bıçakladığı iddia edildi.
3 ÇOCUK BABASI
İki genç kızı korumak isterken hayatını kaybeden talihsiz adam Erkmen beldesinde düzenlenen cenaze töreni sonrası toprağa verildi. 36 yaşında yaşamını yitiren Taş’ın evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi.
Olayla ilgili savcılık tarafından başlatılan soruşturma devam ederken, faillerin emniyetteki sorguları ise sürüyor.
-
Aaa 1 yıl önce Şikayet Etİki seneye serbestBeğen
-
Saka 1 yıl önce Şikayet EtÇok üzücü bu tip durumlarda çok dikkatli olmak gerekir bin düşün bir hareket et, bir şekilde çözülürde ne olduğunu anlamadım fakat olmaması gereken bir durumBeğen
-
Gönül 1 yıl önce Şikayet Et19 ve 16 yaşındaki iki genç nasıl bu hale düştü? Evde anne, baba, büyükanne, dede var mı? Vefat mi etmişler? Aile dağılmış mi? Hiç mi amca, dayı, hala, teyze elinden tutup sevgiyle yüreklerine dokunmamış bu gençler nasıl böyle kin, nefret, öfke, şehvet, kıskançlık dolu iki insana dönüşmüş? Hangi lisede okumuşlar veya okuyorlar? Mahallede hiç mi bir buyukleri ellerinden tutmamış?Beğen Toplam 11 beğeni
-
Reşit 1 yıl önce Şikayet Et18 yaş önce 17 bir kaç yıl sonra da 16 bir süre sonra da 15 yasa indirilmeli. 18 çok geç. 15 yaşından itibaren her insan yetişkin sayılmalı. Yaptığının sorumluluğunu almalı. Gençlere çocuk gibi davranmak onların yetişmesine, sorumluluk almasına engel oluyor.Beğen Toplam 15 beğeni
-
58Sivas 1 yıl önce Şikayet EtNe olacak tutuksuz yargılama süretiyle bir haber çıkar olan ölen insana ilmuşBeğen Toplam 9 beğeni