Bakan Soylu, Bulgar mevkidaşıyla görüştü

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bulgaristan İçişleri Bakanı Ivan Demerdzhiev ile telefonda görüştü. Yapılan görüşmede sınır güvenliği ve işbirlikleri ele alındı.

Bakan Soylu, Bulgar mevkidaşıyla görüştü
Bakan Soylu, Bulgar mevkidaşıyla görüştü
GİRİŞ 07.04.2023 21:47 GÜNCELLEME 07.04.2023 21:47

Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Soylu ile Demerdzhiev'in telefon görüşmesinde, güvenlik, düzensiz göç, narkotik suçlar ile sınır aşan suçlarla mücadele ve işbirliği konularının değerlendirildiği bildirildi.

Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İBB Başkan adayı Murat Kurum canlı yayında açıklamalarda bulunuyor
Liderlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a doğum günü tebriği