Yeşilçam oyuncusundan yıllar sonra gelen olay itiraf: Yüzünüze kezzap atacağız!

Yeşilçam oyuncusu yıllar sonra ettiği itiraf ile gündeme geldi. Bayrama özel yaptığı açıklamalarla şaşkın anlar yaşatan Ediz Hun, eşiyle evlilik sürecindeki zorlu süreci anlattı. Açıklamasındaki kezzap atma tehdidi ve polis detayı ise oldukça dikkat çekti.

Yeşilçam oyuncusundan yıllar sonra gelen olay itiraf: Yüzünüze kezzap atacağız!
Yeşilçam oyuncusundan yıllar sonra gelen olay itiraf: Yüzünüze kezzap atacağız!
GİRİŞ 25.04.2023 09:08 GÜNCELLEME 25.04.2023 09:09

1963'ten günümüze dek uzanan oyunculuk kariyeri ile adından söz ettiren Ediz Hun özel hayatına ilişkin yaptığı açıklamalar ile gündem oldu. Bayrama özel röportaj veren Ediz Hun, eşi Berna Hun ile olan evlilik sürecini anlattı. 

82 yaşındaki oyuncu Ediz Hun, evlilik sürecindeki yaşadığı sıkıntıları anlatıp nikahlarındaki akıl almaz olaylardan bahsetti. Hun, Berna Hun ile evlenme yoluna girdikten sonra gelen tehditleri anlattı.

Ediz Hun kimdir ve aslen nerelidir? Ediz Hun kaç yaşında? Ediz Hun'un gençliğiEdiz Hun kimdir ve aslen nerelidir? Ediz Hun'un gençliği

 Ediz Hun

"YÜZÜNÜZE KEZZAP ATACAĞIZ"

Açıklamasında eşi Berna Hun ile tanışmasını anlatan ünlü oyuncu, o dönemde hosteslik yapan eşini 'çetin ceviz' olarak yorumladı. Sonrasında 2 sene flört dönemi yaşadıklarını ve evlilik yoluna girdiklerini ifade etti.

Alınan evlilik kararının birçok olumsuzluğa sebebiyet verdiği aktaran oyuncu Ediz Hun, kadın hayranlarından "Nikâhta yüzünüze kezzap atacağız" diye tehditler aldığını itiraf etti. 

Zuhal Topal hastanelik oldu! Bayramı resmen müşahede odasında geçirdiZuhal Topal hastanelik oldu! Bayramı resmen müşahede odasında geçirdi

Ediz Hun ve eşi

"POLİS NİKAHIMIZDAN KAÇIRDI"

Nikah öncesinde kezzap tahdidi alan oyuncu Hun, nikahında da sıkıntılar çıktığını anlattı. Nikah töreninde izdiham oluştuğunu ve polisin müdahalesini şu sözlerle aktardı: Hatta kalabalıktan izdiham çıktı. Sivil polisler saldırı var sanıp bizi nikâhımızdan kaçırdı.

Tozluyaka'nın sevilen oyuncusu Sude Zülal Güler ölüm haberini duyurdu: Veda olmadığını...Tozluyaka'nın sevilen oyuncusu Sude Zülal Güler ölüm haberini duyurdu: Veda olmadığını...

KAYNAK: HÜRRİYET KELEBEK
Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu kendisini hedef alan Oda TV'ye dava açıyor
Fenerbahçe-Olympiakos! Muhtemel 11'ler