CZN Burak bir başka fenomenin ölüm haberini duyurdu! "Allah rahmet etsin"

Sosyal medyada dünyaca ünlü bir hale gelen CZN Burak, bir başka fenomenin ölüm haberini duyurdu. Burak Özdemir, yaptığı paylaşım ile duyduğu acıyı dile getirdi. İşte, konuyla ilgili diğer detaylar..

CZN Burak bir başka fenomenin ölüm haberini duyurdu! "Allah rahmet etsin"
CZN Burak bir başka fenomenin ölüm haberini duyurdu! "Allah rahmet etsin"
GİRİŞ 27.05.2023 23:45 GÜNCELLEME 27.05.2023 23:45

Sosyal medyada bir fenomen haline gelen ünlü aşçı Burak Özdemir verdiği ölüm haberi ile sosyal medya kullanıcılarını bir hayli üzdü. CZN Burak, bir başka fenomenin vefat ettiği haberini duyurdu. 

CZN Burak Instagram hesabı üzerinden paylaşımla, sosyal medya fenomenlerinden biri olan arkadaşı Latif'in hayatını kaybettiği bilgisini verdi. Yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: 

"Melek Latif kardeşim, Allah rahmet eylesin"

Sanat camiasını yıkan ölüm haberini Onur Akay duyurdu! 'Damga vurmuş isimlerdendi'Sanat camiasını yıkan ölüm haberini Onur Akay duyurdu! "Damga vurmuş isimlerdendi"

Burak Özdemir'in yaptığı bu paylaşım, kısa süre içinde büyük etkileşim aldı. Köksal Baba'ya olan benzerliği ile dikkat çeken fenomen Latif'in ölümüyle ilgili çok sayıda baş sağlığı taziye mesajı yayınlandı. 

64 kilo veren Uraz Kaygılaroğlu sırrını açık etti! 'Yiyerek kilo veriliyor'64 kilo veren Uraz Kaygılaroğlu sırrını açık etti! "Yiyerek kilo veriliyor"

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Satışlar her ay rekor kırıyor! Yastık altındaki para otomobile gidiyor
Herkes bunu konuşuyor: CHP’nin işgalcisi kim?