Gençliğim Eyvah 2.bölüm fragmanı | Gençliğim Eyvah oyuncusu: ''Bana sahtekarlık yapılıyor...''

Komedi alanında uzmanlaşmış oyuncu isimleri aynı platform altında buluşturan ve yayın hayatına sağlam başlangıç yapmak için sıkı bir hazırlık yapan Gençliğim Eyvah dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosu kimlerden oluşmaktadır? Yayın günü Pazartesi olarak belirlenen ve yaz sezonu itibariyle yeni bölümleriyle izleyici kitlesinin karşısına geçecek Gençliğim Eyvah nerede çekiliyor?

GİRİŞ 22.06.2020 10:39 GÜNCELLEME 22.06.2020 10:39
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Oyunculukta yıldızı parlayan genç jenerasyonu ve nam salan usta oyuncu isimleri bir araya getiren Gençliği Eyvah, 15 Haziran Pazartesi tarihinde ekran macerasına giriş yaparak seyircisinin yüzünde tatlı bir tebessüm bırakacak. Arif (Cengiz Bozkurt) ve Zekeriya (Levent Ülgen) isimlerinde birbiriyle rekabet halinde olan iki kebapçının ilginç yaşam öyküsünü gözler önüne seren Gençliğim Eyvah isimli dizi projesinin Süreç Film imzasıyla ATV ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Çekimleri İstanbul ilinde kurulan bir platoda gerçekleştirilen Gençliğim Eyvah yapımının senaristliğinde Ünal Yeter ve Barış Başar bulunurken, yönetmenliğini ise Deniz Yılmaz üstleneceğinin bilgisine ulaşıldı. 

Biri Adana diğeri de Urfa olan ve aynı semtte yer alan 2 kebapçının arasındaki yaşanacak sürtüşmeleri konu edinecek dizide Cengiz Bozkurt ile aynı ekipte olan Levent Ülgen, bu kez seyircileri hayrete düşüreceğini belirtti.

Sefirin Kızı 17.bölüm fragmanı çıktı mı: Yürekleri ağza getiren kaza! Kıl payı kurtuluyor

Kuzey Yıldızı final mi yapacak: Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman bitecek?

GENÇLİĞİM EYVAH 2.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

GENÇLİĞİM EYVAH DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU BU SEFER İZLEYİCİYİ TERS KÖŞE YAPACAK!

Gençliğim Eyvah yapımında Zekeriya karakterini oynayacak Levent Ülgen seyircisini ters köşe yapacağının özellikle altını çizerek; “Çünkü beni hep sahtekar görmeye alışmışlardı. Bu sefer ben safı oynuyorum.Bana sahtekarlıklar yapılıyor. İyi niyetli, biraz saf, aptal değil. Hep kandırılmış, kandırılmaya devam ediyor. Kendince açık gözlülük yapmaya çalışıyor ama çok da beceremiyor. Çünkü kötü niyetli birisi değil” şeklinde ifadelere yer verdi.

Gençliğim Eyvah kadrosunda başrol üstlenecek Levent Ülgen, Zekeriya Bozoğlu karakterini çok sevdiğini vurguladı. Şimdiye dek izleyici kitlesinin hep sahtekar rollerinde gördüğünü dile getiren Ülgen, “Hep böyle sahtekar rolü oynamaktan sıkılmıştım. Bu sefer ben sahtekar değilim” sözlerini kaydetti.

GENÇLİĞİM EYVAH OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞMAKTADIR?

-Ekin Mert Daymaz

-Levent Ülgen

-Burak Tozkoparan

-Cengiz Bozkurt

-Erdem Kaynarca

-Ecem Atalay

-Ulviye Karaca

-Beyti Engin

-Günay Karacaoğlu

-Bahar Süer

-İpek Çiçek

-Elif Doğan

-Kemal Uçar

YENİ DİZİ GENÇLİĞİM EYVAH KONUSU NEDİR?

Arif ve Zekeriya, iki rakip kebapçıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan'ın gelişi; ikisinin de hayatlarını altüst eder. Çavi, yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif, yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Zola, mahallenin en güzel kızı Azra'ya aşık olur. Ancak Azra, Arif'in oğlu Ahmet'le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mı?

YORUMLAR 3
 • Zelal 3 yıl önce Şikayet Et
  Harika bir dizi olmuş. Oyuncuların hepsi özenle seçilmiş ve karakterlere çok yakışmışlar. Senaryo da çok başarılı. Konuları iyi bağlıyorlar
  Cevapla
 • erdal erman amasya 3 yıl önce Şikayet Et
  merhaba gençliğim eyvahı 1.bölümden itibaren çok ama çok beğenerek izliyorum
  Cevapla
 • Leyla 3 yıl önce Şikayet Et
  Saçma bir diziydi.vakit kaybı..
  Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD bir silahını daha kaptırdı: Kritik parçayı üretip bağımlılıktan kurtuldular
Kassam Tugayları, İsrail üssünü vurdu! Yoğun duman oluştu, helikopterler havalandı