Acun Ilıcalı, MasterChef yarışmasında şimdiye kadar böylesini asla görmedi! Başvuru istemiyor

TV8'de yayına giren Survivor Türkiye'de artık finale doğru adım adım yaklaşılırken Acun Ilıcalı, program sırasında MasterChef yarışma programına dair ilginç bir açıklama gerçekleştirdi. Survivor Ünlüler & Gönüllüler'in ada konseyinde, yeni sezonu için geri sayım başlayan MasterChef Türkiye'ye ''Lütfen başvurmayın!'' çağrısında bulundu.

Acun Ilıcalı, MasterChef yarışmasında şimdiye kadar böylesini asla görmedi! Başvuru istemiyor
Acun Ilıcalı, MasterChef yarışmasında şimdiye kadar böylesini asla görmedi! Başvuru istemiyor
GİRİŞ 24.06.2020 09:20 GÜNCELLEME 24.06.2020 09:20
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

TV8'de ekrana gelen Survivor 2020 Ünlüler & Gönüllüler yarışma programının son bölümünde final fırtınası ortalığı kasıp kavurmaya başlarken, programın sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı'nın ada konseyi esnasındaki MasterChef açıklaması hayrete düşürdü.

Survivor Türkiye'nin 114.son bölüm konsey toplantısında yarışmacıları karşısına alarak değerlendirmelerde bulunan Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 kanalında yeni sezonda da izleyici kitlesini ağırlayacak olan Masterchef yemek yarışmasına artık başvuru yapılmamasını talep etti.

Survivor Ünlüler & Gönüllüler'in sona ermesiyle beraber yayın hayatına başlayacak MasterChef yarışması hakkında seyircisini yakından ilgilendirecek açıklamalar gerçekleştiren Acun Ilıcalı, ''Başıma ilk kez geliyor'' diyerek bu yıl programa yapılan başvuru sayısının bir hayli yüksek olduğunun özellikle altını çizdi.

Çukur yapımının olmaz olmaz simasıydı! Yeni sezonda ekip arkadaşlarıyla yollarını ayırıyor...

ACUN ILICALI: ''BU İŞLE ÇILGINCA İLGİLENMİYORSANIZ BAŞVURMAYIN.''

Yapımcı Acun Ilıcalı Survivor 2020 konseyi sırasında, "MasterChef programına çok yoğun başvuru yapıldı. Bu sene büyük bir ilgi var. Ancak arkadaşlar başvuralara yetişmekte zorlanıyor.'' Ben başvurular için anons yapacaktım ancak arkadaşlar istemediler. Lütfen MasterChef'e lütfen başvurmayın. Eğer bu işle çılgınca ilgilenmiyorsanız başvurmayın." şeklinde ifadelere yer verdi.

Tansiyon giderek yükseldi! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın usta ismi küplere bindi...

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK

Acun Ilıcalı, Masterchef Türkiye adlı yemek yarışması programının Survivor 2020'nin finalinden iki gün sonra TV8 ekranlarında yeni sezonuyla ekran macerasına atılacağını belirtti. Tüm bunların yanı sıra Masterchef'in yeni sezon jüri üyelerinin ise tekrardan Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun olması tahmin ediliyor.

Mucize Doktor'da farklı bir yol haritası çizildi: Onlar olmadan yoluna devam edecekler!

YORUMLAR 7
 • Vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaş bu kumanda sizin elinizde değilmi izlemesin olur biter. Veya kanalı silersin fox tv den nefret ediyorum izlemiyorum. Kendimide üzmüyorum. Sanki diğer kanallar çokmu temiz diğer kanalların dizilerinde hiçmi ahlaksızlık yok. Hemde bi dünya var.
  Cevapla
 • meyyid 2 yıl önce Şikayet Et
  gençleri çok zehirliyor.birde reisin yanında görünerek güzel prim yapıyor kendine.müslüman olduğundan bile şüpheliyim ama kesin konuşmak yanlış ve günah olur.en doğrusunu rabbim bilir çünkü.
  Cevapla
 • Barış 2 yıl önce Şikayet Et
  Ben müslüman oluşuna şahidim beraber çok namaz kıldım cumalarda, ömrü hayatında içki içtiğini görmedim, sigaradan ve uyuşturucudan nefret eder... gerisi sen ve ben gibi ademoğlu işte...
  Cevapla
 • Mizah 2 yıl önce Şikayet Et
  Bizden gözüküp ağaç kurdu gibi içeriden çürütenlerden. Hiç bir programını seyretmiyorum , seyrettirmiyorum. Bunlar ahlaksızlığı normal yapmışlar.
  Cevapla
 • mahir 2 yıl önce Şikayet Et
  Acun yeni nesli mahvettin.Senin kadar bu millete verdiğin zararı kimse vermedi.Rabbi tüm planlarını tez zamanda iptal edip seni milletin başından kurtarsın.
  Cevapla
 • HÜSEYİN ÜSTÜNER 2 yıl önce Şikayet Et
  Vidio güzel olmuş sunan bayan önceki bayana göre daha güzel sunuyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Kurum: Depremden 13,5 milyon vatandaşımız doğrudan etkilendi
Charlie Hebdo, Türkiye'deki depremlerle alay etti