Bir Zamanlar Çukurova'dan çıkan Vahide Perçin'den bitmeyen tartışmaları sonlandıracak cevap!

ATV'nin uzun soluklu dizi projelerinden Bir Zamanlar Çukurova'ya veda etmesiyle hayal kırıklığına uğratan Vahide Perçin'in kanser hastalığına yakalandığı iddiası medya gündemini salladı. Bir Zamanlar Çukurova'daki ''Hünkar Yaman'' karakteriyle hafızalarda kalıcı bir iz bırakan Vahide Perçin, söz konusu iddialara açıklık getirerek sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Bir Zamanlar Çukurova'dan çıkan Vahide Perçin'den bitmeyen tartışmaları sonlandıracak cevap!
Bir Zamanlar Çukurova'dan çıkan Vahide Perçin'den bitmeyen tartışmaları sonlandıracak cevap!
GİRİŞ 25.11.2020 08:45 GÜNCELLEME 25.11.2020 08:45
Bu Habere 35 Yorum Yapılmış

Bir Zamanlar Çukurova'nın olmazsa olmaz ismi olarak görülen ve ekipten ayrıldıktan sonra seyirciden ''Gitme, kal; Geri dön!'' şeklinde çağrı başlatılan usta oyuncu Vahide Perçin'in yeniden kanser hastalığına yakalandığı yönündeki iddialar çığ gibi büyümeye başladı. Olay örgüsü icabı yaşamını yitirerek Bir Zamanlar Çukurova hanesinden silindikten sonra imaj değişikliği kararı alan Vahide Perçin'in kısa saçlı hali akıllara ''Kanser mi oldu?'' sorusunu getirmişti. 

Fox TV Yasak Elma dizisi oyuncusundan korkutan haber! Saldırıya maruz kaldı: 30 dikiş birden...

Kendisi için bir hayli endişe duyan sevenlerinin kalbini ferahlatarak sağlık durumuna dair aydınlatıcı bir açıklamada bulunan Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan oyuncu Vahide Perçin, korktukları gibi bir gelişmenin olmadığının özellikle altını çizdi. 

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta 'Covid-19' krizi! Başroldeki isim Korona Virüsü kaptı: Çekimler durdu

Bir Zamanlar Çukurova’daki etkileyici oyunculuk performansıyla dillerden düşmeyen Vahide Perçin, zannedildiği gibi kanser tehlikesi bulunmadığını belirterek şu ifadelere yer verdi: ''Öyle bir şey olsa hemen saç kesilmez. Önce tedavi başlar. Tehlikeli bir durum yok, korkmayın''

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCUSU 2011'DE KANSERE YAKALANMIŞTI...

Bilindiği üzere televizyon ekranlarının aranan yüzlerinden Vahide Perçin, 2011 tarihinde ‘’meme kanseri’’ hastalığına yakalanarak zorlu bir tedavi sürecinden geçmiş ve tedavi gördüğü zaman diliminde de senelerdir uzun olarak kullandığı saçlarını kazıtmak mecburiyetinde kalmıştı. İnancı ve azmiyle kanser hastalığının üstesinden gelmeyi başaran Vahide Perçin, dizi setlerini tekrardan dönüş yaparak hayranlarını sevindirmişti.

YAZDIR
YORUMLAR 35
 • Elvan 4 saat önce Şikayet Et
  Hayır final olmasın da behice ile müjgan çıkarsa dahada güzel olur
  Cevapla
 • Semra 10 saat önce Şikayet Et
  Hunkar yaman olmemeliydi ne olur behice ya ciksin yada dizi final olsun
  Cevapla
 • Çılgınım 11 saat önce Şikayet Et
  Behice ve müjgan diziye hiç girmemeliydi. Birde herkes birilerini öldürüyor ve kimse adam gibi tutuklanıp 3_5 yıllığına dahapse atılmıyor. Türk dizilerini sevmiyorum. Amacının dışına çok çıkıyor.
  Cevapla
 • AYSEL AYAN 14 saat önce Şikayet Et
  Dizi artık finale gitsin behiceden çok sıkıldım
  Cevapla
 • Üzeyir dede 15 saat önce Şikayet Et
  Yılmaz hekim hanımla evlendikten sonra BENDE filim koptu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Koronavirüs aşısı için net tarih verildi!
Türkiye'den net mesaj: Bize yapılanı karşılıksız bırakmayız, cevabı sahada alacaklar!