Uyanış Büyük Selçuklu 19.bölüm 2.fragmanı 'Kaybedeceğiz!' Kavuşmadan ruhunu teslim etmeyeceksin

Uyanış Büyük Selçuklu 18.son bölümde yaşam savaşını kaybetmenin kıyısından dönen Sabbah, öc alma ateşiyle yanıp tutuşarak devleti güç duruma düşürecek hamlelerini birbiri ardına sıraladı. Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde Başulu’nun gerçekte kim olduğuna şahitlik eden Zübeyde, tez vakitte hakikatin aşikar olabilmesi adına ilgili kişiler üzerinde baskı kurmaya başladı. Uyanış Büyük Selçuklu 19.bölüm fragmanı ekranda.

GİRİŞ 01.02.2021 09:07 GÜNCELLEME 01.02.2021 14:02
Bu Habere 39 Yorum Yapılmış

Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde; Zübeyde’in sürpriz dönüşüyle ‘’başhatunluk’’ unvanını kaybederek itibarı ve otoritesi sarsılan Terken, dezavantajlı durumların üstesinden gelebilmek için mücadelesini sürdürmeye koyulmuştur. Uyanış Büyük Selçuklu 18.son bölümde; Seneler evvel hakkında sürgün kararı çıkarılarak saraydan uzaklaştırılan Başulu’nun esasında kim olduğunu görür görmez anlayan ve Melikşah’tan bunca zamandır saklanan sırdan nihayet haberdar olan Zübeyde’nin tutumu sert olacaktır. 

Gönül Dağı 15.bölüm fragmanı başlatıldı mı? Gönül Dağı'nda takdirlik sahne! Övgüleri topladı...

Kırmızı Oda'da yılın transferi gerçekleşti! TV8 Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya kimdir?

Başulu ve Nizamülmülk ile teker teker kelam eden Zübeyde, ucunda her ne olursa olsun Melikşah’tan hiçbir sırrın gizlenmemesi gerektiğini düşünüp bir an önce gün yüzüne çıkarılması için ön ayak olmaya çalışıp kesin hüküm vermesinin ardından Uyanış Büyük Sekçuklu 19.bölüm fragmanı bekleniyor. Sabbah ölümün eşiğine sürüklenmiş olsa da bir kez daha dört ayağının üzerine düşerek felaketten kıl payı kurtulurken, kısa bir vakit içerisinde eski sağlığına kavuşup elini kuvvetlendirerek Melikşah’ı zor durumda bırakacak eylemde bulunmasının akabinde Uyanış Büyük Selçuklu 19.bölüm fragmanı duyuruldu. Sabbah tarafından hem zehirlenen ve hem de bir vurgun daha yiyerek okla vurulan Melikşah yere yığılırken Sencer ile arasında gerçek bir baba-oğul samimiyetinin yaşanmasının sahne olduğu diziye dair en yeni gelişmeler...

Gönül Dağı 14.bölüm fragmanı: Meyvelerinin ağırlığını zor taşıyan ağaç dalı gibi sallanıyor!

Masumlar Apartmanı'nda asılsız çıkan veda! TRT1'in revaçta oyuncusu iddiaları böyle yalanladı

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 19.BÖLÜM FRAGMANI YAYINA GİRDİ!

Yönetmenlik koltuğunda Emre Konuk'un oturduğu, senaristliğini Serdar Özonalan üstlendiği Akli Film imzalı tarih ve kurgu türündeki televizyon dizi projesi Uyanış Büyük Selçuklu 19.bölüm fragmanı ekrana geldi...

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 19.BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Oyuncu kadrosunda; Gürkan Uygun​, Buğra Gülsoy, Ekin Koç, İker Kızmaz, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu, Cemal Toktaş, Sevda Erginci, Murat Garipağaoğlu, Mehmet Özgür, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Erdem Akakçe, Nik Xhelilaj ve Osman Sonant gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu 19.bölümüyle 1 Şubat Pazartesi tarihinde saat 20:00'da TRT1 ekranlarında dizi seveleri ağırlayacak.

Kırmızı Oda 22.bölüm fragmanı: Çetrefillleşiyor! Kırmızı Oda'da girişiyle karman çorman ediyor

YORUMLAR 39
 • aaaa 3 yıl önce Şikayet Et
  Savaş meydanını kaçarak terketmiş sanırım.
  Cevapla
 • selahaddinieyyubi 3 yıl önce Şikayet Et
  Kayi obasindaki asker sayisi daha fazla
  Cevapla
 • Vatansever 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu Pandemi zamanda bence iyi is cikariyorlar, ne kadar fazla oyuncu okadar fazla risk.
  Cevapla
 • Nesvat 3 yıl önce Şikayet Et
  Ordu ,ordumuz diyorlar ama ben hiç 10 askerden fazlasını görmedin.
  Cevapla
 • şahin 3 yıl önce Şikayet Et
  ordumu hazır edin diyor çevresine baktığında 10 tane asker var
  Cevapla
 • Mustafa 3 yıl önce Şikayet Et
  Aynen kadro çok az
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ölüme neden olan ihmaller zincirine CHP'den pişkin destek!
Suudi Arabistan ve BAE'den İran'a operasyon darbesi! Tüm planı ABD'ye sızdırmışlar