Uyanış Büyük Selçuklu 29.bölüm fragmanı Kalbinde fırtınalar koparacak haber! Darmaduman oluyor

TRT1’in reyting rekortmeni dizi projesi Uyanış Büyük Büyük Selçuklu’da heyecan fırtınası son sürat esiyor. Yayın serüvenine giriş yaptığı ilk bölümden itibaren pür dikkat izlenmeye devam eden Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde gerilim tavan yaptı. İzlenme oranlarında sağladığı üstün başarıyla medya gündeminden düşmeyen Uyanış Büyük Selçuklu 29.bölüm fragmanı geldi mi?

GİRİŞ 19.04.2021 18:50 GÜNCELLEME 19.04.2021 18:50
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Uyanış Büyük Selçuklu 28.son bölümde Melikşah'ın acı verici gerçekle yüzleşmesi ve kendisine yalan söyleyenlerden hesap sorması sahne oldu. TRT1'de geniş yelpazede hayran kitlesine kavuşan Uyanış Büyük Selçuklu'da sırrın ortaya çıkışıyla hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Şimdiye kadar gerçeklerden habersizce yaşayan Melikşah, kendisinden gizlenenleri öğrenince sorumlulardan cezasını kesmeye koyuldu. Peki, izleyenleri tarihte yolculuğa çıkaran ve her hafta soluk soluğa takip edilen gelişmelerin vuku bulduğu Uyanış Büyük Selçuklu 29.bölüm fragmanı geldi mi?

Kuruluş Osman 55.bölüm fragmanı var mı? Kartlar yeniden dağıtılıyor! İbreyi tersine döndürecek

 

Gönül Dağı 24.bölüm fragmanı: Ramazan-ı Şerif için muazzam görüntüler! Sözleriyle gururlandırdı

Uyanış Büyük Selçuklu'da Melikşah'ı Yıkan Gelişme! Derinden Sarsıldı...

Uyanış Büyük Selçuklu 29.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Yönetmenliğini Emre Konuk'un üstlendiği, olay örgüsünü Serdar Özonalan kaleme aldığı Akli Film imzalı tarih ve kurgu türündeki TRT1'in reyting rekormeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 29.bölüm fragmanı şu an için henüz yayınlanmadı.

Uyanış Büyük Selçuklu 29.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Zengin oyuncu kadrosunda; Gürkan Uygun​, Buğra Gülsoy, Ekin Koç, İker Kızmaz, Hatice Şendil, Cemal Toktaş, Sevda Erginci, Murat Garipağaoğlu, Mehmet Özgür, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Erdem Akakçe, Nik Xhelilaj gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin bulunduğu Uyanış Büyük Selçuklu 29.bölümüyle 19 Nisan Pazartesi tarihinde saat 20:00'da TRT1 kanalında tutkunlarına unutulmayacak dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Son Bölümde Neler Yaşandı?

Hasan Sabbah ve Batıniler, Başulu’yu tuzağa düşürüp onu kaçırmışlar, öte yandan büyük bir kumpas kurup Şelemzar’ı ele geçirmeyi başarmışlardı. Diğer taraftan Sencer, Başulu’nun kaçırıldığını ve Livya’nın yaralanmasına sebep olan kişinin Efruz olduğunu ve Efruz’un Sabbah’a çalışan kıdemli bir Batıni olduğunu öğrenmişti. Başulu’yu Batınilerin kaçırdığını anlayan Sencer, Efruz’u yakalamak için Şelemzar Darüşşifası’na doğru yola koyulmuştu.

Savaşçı'da ortalık hararetlendi! Seyirciyi şaşırtan olay: Söyledikleriyle dikkati üstüne çekti

Başulu’nun Sabbah’ın elinde olduğunu öğrendiklerinde Şelemzar’ı alamayacaklarını anlayıp Sabbah’ın Başulu’yu serbest bırakmak için istediği Nizar’ın Hilati’ni getirmeyi kabul etmek zorunda kalmışlar ve Melikşah’ın huzuruna çıkıp bir bahaneyle Nizar’ın Hilati’ni istemişlerdi.

Melikşah, kısa bir süre sonra Sencerlerin gizli yürüttükleri bu harekâtı öğrenmiş ve Nizar’ın Hilati’ni vererek; Sencerlerden gizli olarak Sabbah’a bir tuzak kurmuş ve sırrın aşikâr olma vetiresini bu şekilde başlatmıştı.

Kanal D'nin Camdaki Kız dizisiyle bir ilk yaşandı! Camdaki Kız'la daha önce görülmemiş rekor...

Melikşah’ın kurduğu tuzağın neticesinde Sabbah hem hilatten hem de Başulu’dan olmuştu. Çünkü Melikşah, Başulu’yu Şelemzar’dan kaçırtmayı başarmıştı. Sencer, Nizamülmülk, Tapar ve Melikşah saraya dönmüşlerdi.

Başulu, Melikşah’ın karşısına gelmişti. Başulu mecbur kalıp yüzündeki peçeyi indirince uzun yıllar sonra ilk kez Başulu ve Melikşah, birbirlerinin yüzünü görmüşler ve sır açılmıştı! Yıllar önce bu sırrı tertipleyen ve Melikşah’ın tahta çıkmasını sağlayan Nizamülmülk, sultana yalan söylediği için nasıl bir hükümle karşılaşacaktır? Melikşah, yanına kadar yükselip yine de kendisinden saklanan Sencer’i ve Melikşah’ın kendisini öldü bilmesine tahammül edip saklanmayı sürdüren Başulu’yu affedecek midir?

Bir Zamanlar Çukurova 92.bölüm fragmanı: Korkutucu haber! Yaptıklarına bir yenisini daha ekledi

Öte yandan sırrın açılması çok hızlı bir şekilde tüm Selçuklu hanedanına yayılacaktır. Selçuklu Hanedanı üyeleri Başulu’nun yaşadığı ve Sencer’in gizli bir veliaht olarak ortaya çıkmasını nasıl karşılayacaktır? Sırrı Melikşah’tan daha önce öğrenen ve sırrın açılmaması için Başulu’nun kurtarılmasına mani olmak isteyen ve başarılı olamayan Terken’in Başulu’ya karşı düşmanca tavrı eyleme dönüşecek midir?

Kuruluş Osman 54.bölüm fragmanı: Osman'dan tepki dolu sözler! İlk defa bu kadar ağır konuştu

YORUMLAR 9
 • Uyanış sevdalısı 3 yıl önce Şikayet Et
  Dizi efsane yaa gerilim heyecan hiç bitmiyor her bölüm ötekinden güzel izlemeye doyamıyoruz gelecek bölümü heyecanla bekliyoruz inşallah böyle devam reytingler de çok iyi zaten zirve hep bizim böyle devam
  Cevapla
 • Sencer sevdalıs 3 yıl önce Şikayet Et
  Evet çok kanatacak
  Cevapla
 • GAZANFER AYYILDIZ 3 yıl önce Şikayet Et
  MHP PARTİMİZİ AKPARTİ TEŞKİLATIMIZI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ 84 MİLYON YURTDAŞIMIZ OLARAK SELAM OLSUN ÜLKEME SELAM OLSUN BAŞKANIMA v
  Cevapla
 • RIZA TURAN DAŞKIN 3 yıl önce Şikayet Et
  AY-YILDIZLI ALBAYRAĞIMIZ GÖKLERDE DALGALANACAK YURDUMUN ÜSTÜNDE İLELEBET EZANLAR OKUNACAK PAPATYALAR LALELER SÜMBÜLLER AÇACAK YAYLALAR'DAN PINARLAR'DAN SERİN SULAR AKACAK BAYRAĞIMIZ AYYILDIZ SANCAĞIMIZ AKPARTİ TEŞKİLATIMIZDIR CUMHUR İTTİFAKINI CANI-BİR-GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ 84'MİLYON HALKIMIZ OLARAK YANINIZDAYIZ VAR'OLUN SAĞ'OLUN RABBİM ERDOĞAN ÖNDERİMİZİ KORUSUN BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN AMİN DUÂLARIM SİZLERLE EFENDİM m
  Cevapla
 • Defne 3 yıl önce Şikayet Et
  Cok guzel dizi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ukrayna, Kırım'daki Rus S-400 sistemlerini vurdu
Guterres: Kanlı misilleme döngüsüne son verin