Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62.bölüm fragmanı: Tam düzlüğe çıkmışken ani haberle Kuzey feci sarsıldı!

Show TV'de popülaritesini yitirmeyen projesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Yıldız, evladının kayıplara karışmasıyla feryat figan eder. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61.son bölümde Kuzey, eşinin sağlık durumunun tekrardan kötüleşmemesi adına sakinlik çağrısında bulunur. Yüreği yangın yerine dönen Yıldız ne yaparsa yapsın soğukkanlılığını koruyamaz. Ekranların vazgeçilmez dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62.bölüm fragmanı geldi mi?

GİRİŞ 30.04.2021 18:57 GÜNCELLEME 30.04.2021 18:57
Bu Habere 50 Yorum Yapılmış

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61.son bölümde tatsızlıklarla dolu günleri arkasında bırakan Yıldız, bu sefer de yeni doğmuş bebeğinin çalınmasıyla can evinden vurulur. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Kuzey, derin üzüntünün vermiş olduğu etkiyle kontrolünü tamamen kaybeden Yıldız'a olumlu telkinde bulunmaya çalışır. Olayı derinlemesine inceleyen polis ekipleri tarafından Güney'i ailesinden gizlice alan kişinin yerinin nihayet bulunmasının ardından Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26.bölüm fragmanı geldi mi?

Gönül Dağı 26.bölüm fragmanı başlatıldı mı? TRT1 yapımında müjdeli gelişme! Sevindiren olay...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62.Bölüm Fragmanında Talihsiz Gelişme!

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği Süreç Film imzasıyla her Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında dizi severleri ekranın başında toplayıp gülmekten kırıp geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 11.bölüm fragmanı başladı mı? Ömer'in başına çoraplar ördü! Hevesi kursağında kaldı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Oyuncu kadrosunu; Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Zeynep Kankonde, Özgün Karaman, Merve Şen ve Ecem Çalhan gibi ilgi gören isimlerin oluşturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62.bölümüyle 1 Mayıs Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Show TV kanalında seyircisine kahkaha tufanı estirmeye hazırlanıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk'ın bu akşam ekrana gelecek 61. bölümünde; Yıldız'ın sonunda korktuğu başına gelmiş, uyandığında boş beşikle yüzleşmiştir. Gözünden bile sakındığı bebeği, yanında değildir. Kabusları sonunda gerçek mi olmuştur? Kuzey, Yıldız'ı sakinleştirmek için elinden geleni yapsa da fayda etmez.

Yıldız, bebeğini kucağına almadan sakinleşmeyecektir. Yıldız, bu korkusunu yenmek için işi profesyonel bir alana taşımaya karar verir ve Kuzey ile birlikte kursa yazılır. Yıldız'ın kendine güvenebilmesi ve artık sakinleşmesi gerekmektedir. Fakat bu uğraşları, tehlikeyi uzaklaştırmaya yetecek midir?

YORUMLAR 50
 • Buse özlem demir 3 yıl önce Şikayet Et
  Feride öldü yazık oldu ne olduysa metenin yüzünden oldu
  Cevapla
 • Esin 3 yıl önce Şikayet Et
  Ya sen nasıl konuşuyorsun feride ölmedi kapkaççılar öldü bir kere geridenin çantasını çalan kapkaççılar kaza yaptılar ölen kişinin elindeki çantada feridenin kimliği vardı ölen kisiyi feride sandılar
  Cevapla
 • Esila 3 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşlar siz güneye değil ferideye üzülün
  Cevapla
 • Zeynep Lina Aydoğan 3 yıl önce Şikayet Et
  Güney hepimiz seni çok seviyoruz
  Cevapla
 • Maviş 3 yıl önce Şikayet Et
  Aynen baya yazık Yıldıza
  Cevapla
 • Melisa 3 yıl önce Şikayet Et
  Umarım bu dizi sona ermez
  Cevapla
 • Bilal Turan 3 yıl önce Şikayet Et
  İnşallah
  Cevapla
 • cak 3 yıl önce Şikayet Et
  bitiyor açıklandı başka dizi gelecek miş
  Cevapla
 • Gizem 3 yıl önce Şikayet Et
  Evet inslh bitmezzzz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Trump'ın "gizli belgeleri saklamakla" suçlandığı federal dava reddedildi
Tam 59 yıl önce bugün ortaya çıktı! İşte bütün umutları yerle bir eden fotoğraflar!