Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193.bölüm fragmanı Yıkıcı gerçek deşifre oldu! Öğrenmeyen kalmadı

ATV’nin uzun soluklu projesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192.son bölümde Tipi karakterini üstlenen Savaş Özdemir’in akıbetine gözler çevrildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ucunda ölüm olsa dahi davasından vazgeçmeyen Tipi’ye mermi saplanması üzerine ölümden dönüp dönmeyeceği sorgulanıyor. ‘’Tipi yaşam savaşını kaybedecek mi?’’ sorusuna yanıt aranırken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193.bölüm fragmanı geldi mi?

GİRİŞ 04.05.2021 18:48 GÜNCELLEME 04.05.2021 18:48
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192.son bölümde Çakırbeyli hanesi, ateş hattında olan Tipi’yi koruma altına alabilmek için ellerindeki tüm imkanları değerlendirir. Tipi’nin, bam teline dokunan Macit’i etkisiz hale getirmesi ölümcül savaşın başlangıcına zemin hazırlarken Rıdvan ise geri dönüşü olmayan bir yola çoktan girmiştir. Rıdvan, Macit’in hayat mücadelesini yitirmesine sebebiyet veren Tipi’nin sonunu getirecek girişimde bulunurken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193.bölüm fragmanı geldi mi? Kurşun darbesi alan Tipi’nin yere yığılması neticesinde ölümün eşiğinden kurtulamaması seyircisini hüzne boğdu.

TRT1 Masumlar Apartmanı 32.bölüm fragmanı başladı mı? Büyük kaos kapıda! Sesin şiddeti yükseldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerini Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan Çakırbeyli), Yunus Emre Yıldırımer (Alparslan Çakırbeyli), Yalçın Hafızoğlu (Hızır Ali Çakırbeyli), Ali Sürmeli (Kimsesiz Doğan), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli) gibi televizyon ekranlarının aranan yüzlerinin paylaştığı ve Salı akşamı aksiyonun ardı arkasının kesilmediği çarpıcı sahneleriyle dizi severlerinin karşısına geçen reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193.bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İnanılmaz Skandal! Çok konuşulan Sahne...

Uyanış Büyük Selçuklu 30.bölüm fragmanı Dokunaklı sözler! Ruhunun derinliklerinde geziniyor...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Senaristliğini Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz'un kaleme aldığı, yapımcılığını ise Onur Tan, Baran Özçaylan ve Zübeyr Şaşmaz'ın üstlendiği toplamda altı sezondur ATV ekranlarında reyting fırtınası estirmeye devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193.bölümüyle 4 Mayıs Salı tarihinde saat 20:00'da izleyici kitlesini ağırlayacak.

Teşkilat 9.bölüm fragmanı: Mete gelişiyle kasıp kavurdu! Fırsat düşkünlerine göz açtırmayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümde Neler Yaşandı?

Hızır Çakırbeyli, Tuncay’ı infaz ettikten sonra hedefine Rıdvan ve çetesini koyar. Düşmanını tanımak için ayağına giden Hızır Çakırbeyli, savaş çanları çalan Rıdvan’a 24 saat süre verir. Yapılan görüşmede Tipi’yi kızdırmak için merhum eşi Gönül'e iftira atan Macit ise yaptığı hatayı hayatıyla öder.

Tipi’nin Macit’i infaz etmesi savaşın fitilini ateşler. Tuncay ve ekibinin yaptığı hataya düşmeyen Rıdvan, Hızır Çakırbeyli ve dostlarını hafife almaz ve gerekli bağlantıları önceden kurar. Kardeşi Macit'in intikamını almak için gözünü karartan Rıdvan, hedefine Tipi’yi koyar.

Hızır Çakırbeyli ise Tuncay’dan sonra daha büyük bir düşmanla karşı karşıya kaldığının farkındadır. Hızır Çakırbeyli'nin vereceği bu savaşta en büyük desteği ise yeğeni Alpaslan ve eski düşmanı Yaman Korkmaz olur. 

İlyas ve Ömür Çakırbeyli arasındaki gerilim gün geçtikçe artmaya devam eder. Eşinin hayatından endişe ettiği için işlerden elini çekmesini isteyen Ömür, İlyas Çakırbeyli’yi köşeye sıkıştırır ve ağzından boşanma kelimeleri dökülür. Eşinin her zaman desteğini isteyen İlyas Çakırbeyli, aradığını bulamaz.

Ömür’ün İlyas Çakırbeyli'ye karşı bu tavrı Pınar’ın işine gelir. Karı koca arasındaki gerilimden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli ise olaya müdahale etmek ister. Hızır Çakırbeyli’nin bu hamlesi İlyas’ın evi terk etmesini engelleyemez