Teşkilat 9.bölüm fragmanı: Ciddi tehlikenin tam ortasına düşüyorlar! Dört koldan atağa geçtiler

TRT1'in soluksuz takip edilen projesi Teşkilat 8.son bölümde, acilen ameliyat masasına yatırılan Mete ölümle pençeleşmektedir. Mete'ye ağır darbe indirilmesi ekip üyelerini büyük yıkıma uğratırken, yapılanı yanlarına kar bırakmamaya ant içerler. Teşkilat'ta hummalı bir çalışma yürüten ekip, Fadi'nin izini sürmeye koyulup bir an evvel hesabını görmenin derdine düşer. İlgiyle izlenen Teşkilat 9.bölüm fragmanı geldi mi?

GİRİŞ 02.05.2021 16:26 GÜNCELLEME 02.05.2021 16:26
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Teşkilat 8.son bölümde düzenlenen alçak suikastin mağduru olan Mete'nin apar topar hastaneye sevk edilmesi ekip üyelerini son derece endişelendirir. Ne kadar uğraşırsa uğrasşsın suikastin önüne geçmeyen Serdar, olayın sorumlusunun cezasını en ağır biçimde kesecektir. Ekip üyeleri, Fadi'yi saklandığı delikten çıkarıp haddini bildirebilmek noktasında stratejik faaliyetlerini devreye sokarken Teşkilat 9.bölüm fragmanı geldi mi? Tedavi süreci başlatılan Mete'nin sağlık durumuna ilişkin gelen sarsıcı haberle ekibin hüzne boğulması geceye damgasını vurdu.

Teşkilat 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yapımcılığında Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın yer aldığı ve yönetmenlik koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu TIMS&B Production imzasıyla TRT1 ekranlarında aksiyonun bir an dahi eksik olmadığı olay örgüsüyle reyting fırtınası estiren Teşkilat 9.bölüm fragmanı yayınlandı.

Teşkilat Dizisinde Yıkıcı Haber! Kötü Haberle Sarsıldı...

Teşkilat 9.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çekimleri Ankara ilinde gerçekleştirilen ve Milli İstihbarat Teşkilat (MİT) dünyasının bilinmeyenlerini ve olayların iç yüzünü aydınlatacak Teşkilat dizisi 9.bölümüyle 2 Mayıs Pazar tarihinde saat 20:00'da tutkunlarını ağırlayacak. Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunda; Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl’ün yer aldığı Teşkilat dizisine ilişkin en yeni gelişmeleri öğrenmek istiyorsanız bizi takip edin...

Teşkilat Son Bölümde Neler Yaşandı?

Drone saldırısıyla vurulan Mete Başkan hastaneye kaldırılır. Mete acil ameliyata alınırken, tüm çabasına rağmen suikaste engel olamayan Serdar olayın şokunu yaşamaktadır. Ekip, Fadi tarafından kurulan pusudan kurtulmayı başarsa da Mete Başkan’a yapılan saldırının haberiyle sarsılır. Karargâhta buluşan ekip Mete’nin intikamını almak için kollar sıvar.

Mete’ye yapılan saldırının faili Fadi’ye ulaşmak için her yol denenmesine rağmen, önlemini alan Fadi ortadan kaybolmuştur. Nihayet Uzay’ın üstün çabasıyla bir ipucu bulunur. Fadi’nin yeğeni olan Kasım Firawi üzerinden Fadiye ulaşılması planlanır. Ancak büyük bir sorun vardır, Kasım bir İsrail hapishanesinde tutulmaktadır.

 Fadi’ye ulaşmak için başka yol bulamayan ekip, Kasım’ı ele geçirmek için zekice bir oyun kurar. Türk İstihbaratının yeğeni Kasım’ın peşinde olduğunu öğrenen Fadi ise bunu engellemek için tüm imkanlarını seferber edip harekete geçer.

YORUMLAR 10
 • Lamen 3 yıl önce Şikayet Et
  Bunun kadar saçma bir dizi görmedim
  Cevapla
 • Lamen 3 yıl önce Şikayet Et
  Bunun kadar saçma bir dizi görmedim
  Cevapla
 • bayburtlu 3 yıl önce Şikayet Et
  Kurtlar vadisi ile yetişmiş bir nesil olarak bir aslan akbey bir doğu eşrefoğlunu gibi oyuncuları izledik. gözümüzde canlandırdığımız teşkilat oyunculuğu o olması gerekir bence
  Cevapla
 • Mizah 3 yıl önce Şikayet Et
  Bakalım kaç bölüm sonra love storye dönecek. Genelde dizilerin sonu öyle oluyor. Mesela Bir zamanlar Kıbrıs bitti. Artık bundan sonrası doldur boşalt.
  Cevapla
 • Levrok 3 yıl önce Şikayet Et
  bayiliyorum bu diziye
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Lozan'ın 101. yılında Yunanistan'ın yeni hamlesi ne oldu?
PKK marşı ile halay çekmişlerdi: "Ölürüm Türkiyem" dinletildi