Kuruluş Osman 60.bölüm 2.fragmanı Acısı ciğerine ok gibi saplanıyor! Ahirete mi irtihal edecek?

Türkiye'de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde yankılarını hissettiren Kuruluş Osman 60.bölüm fragmanında düğün günü gelip çatar. Kuruluş Osman son bölümde Osman soyunun devamlılığını sağlayabilmek açısından evlilik kararını bildirmesi Bala'yı üzüntüye soksa da boğun eğmekten başka çaresi yoktur. Kuruluş Osman'da ne pahasına olursa olsun kötü emellerinden vazgeçmeyen Togay obayı birbirine katacağının sinyallerini verir.

GİRİŞ 26.05.2021 11:17 GÜNCELLEME 26.05.2021 11:17
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Kuruluş Osman 59.son bölümde, Osman'ın izni dahilinde olmaksızın hareket eden Umur Bey, yanlış anlaşılmalara mahal vermemek ve olayın iç yüzünü aydınlatmak üzere soluğu yanında alır. Kuruluş Osman'da geç de olsa hakikati öğrenen Osman, meselenin içerisine yalan faktörünün girmesinden ötürü tepkisini açıkça belli eden söylemlerde bulunur. Osman, tek başına herhangi bir işe girişmemesi hususunda her seferinde onu ikaz ettiğinin özellikle altını çizip sinirlerine hakim olamazken, büyük bir mahcubiyet yaşayan Umur ise toprakları terk etme kararı alır. Osman'ın, zehir zemberek sözler sarf ettiği Umur Bey'i ölümün pençesinden kurtarmasıyla beraber aralarındaki tüm buzların erimesinin ardından Kuruluş Osman 60.bölüm fragmanı geldi mi?

Bozkır Arslanı Celaleddin'de nefesler tutuldu! Kuruluş Osman yapımcısından fark katacak proje

 

Masumlar Apartmanı 35.bölüm fragmanı Sert yüzleşme! Acı gerçekler yüzüne tokat gibi çarpıyor...

Kuruluş Osman 60.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Senaryosunu Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleme aldığı, genel yönetmenliğini Metin Günay'ın üstlendiği, hem zengin oyuncu kadrosu hem de etkileyici senaryosu ve başarılı prodüksiyonu ile gerilim tufanı estirerek her hafta birincilik tahtını hiçbir rakibine kaptırmayan Kuruluş Osman 60.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuruluş Osman'da Osman'ın Tepkisini Çeken Olay! Umur'a Eleştiri Oklarını Sapladı... 

Uyanış Büyük Selçuklu'da meraklandıran transfer! İlk defa bambaşka rolü oynarken göreceksiniz

Kuruluş Osman 60.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Diriliş Ertuğrul yapımıyla ülkemizde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde adını duyuran Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığında yer aldığı, yönetmenlik koltuğunda da Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram'ın oturduğu Bozdağ Film farkıyla kaliteli ve iddialı sahneler çıkaran Kuruluş Osman 60.bölümüyle 26 Mayıs Çarşamba tarihinde saat 20:00'da akıllardan silinmeyecek olaylarıyla dizi severlerin huzuruna geçecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196.bölüm fragmanı Yasa boğan vefat! Hikayesi sona erdi: Gidiyor

Kuruluş Osman Son Bölümde Neler Yaşandı?

Osman Bey’in uyarılarına kulak asmadan Moğolların kampını basmaya giden Umur Bey ve alpleri, Nikola tarafından uyarılan Togay tarafından tuzağa düşürülür. Togay’ın komutanı Camuha da nökerleri ile birlikte savunmasız kalmış Umur Bey obasına baskın düzenler. Malhun Hatun ve bir avuç alp obayı savunmak için ölüm kalım mücadelesine girer. 

Osman Bey ve Togay arasındaki anlaşmayı bozmayı başaran Nikola, düşmanlarının birbirini kırmasından faydalanmak isterken; Togay’ın anlaşmayı bozduğunu düşünen Osman Bey, Kayı Obası’na saldırı ihtimaline karşılık önlem alır.

Teşkilat'tan herkesi yıkan haber! TRT1 dizisinden çok önemli açıklama: O tarih giderek yaklaştı

Nikola tarafından yalnız bırakılan ve tuzağa düşen Umur Bey, yaşadığı başarısızlığın ardından büyük pişmanlık yaşar. Umur Bey obasının yaralarını sarmak için derhal harekete geçen Osman Bey, Umur Bey’den ise Türkmenlerin istikbalini tehlikeye atmasının hesabını soracaktır.

Osman Bey, tüm uyarılarına rağmen başına buyruk hareket eden Umur Bey’de nasıl hesap soracak? Umur Bey’i tuzağa düşüren Togay, Osman Bey’e karşı nasıl bir hamle yapacak? Malhun Hatun obasını Moğollara karşı nasıl savunacak? Osman Bey, Togay’ın muhtemel saldırısına karşı nasıl önlem alacak? Osman Bey’in Moğollarla yaptığı anlaşmanın bozulmasını Nikola nasıl değerlendirecek? Osman Bey, Malhun Hatun’la evlenme kararını yeniden değerlendirecek mi? Umur Bey yaşadığı başarısızlığın ardından kendini affettirmek için ne yapacak?

Barbaroslar'dan heyecanı yükseltecek haber! Diriliş Ertuğrul efsanesiyle özlem sonunda bitecek

YORUMLAR 9
 • Osmanlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Film çok uzadı 60 bölümdür bir devlet kuramadılar
  Cevapla
 • İsmail 1 yıl önce Şikayet Et
  Neredeyse dizi oyuncularına ve senaristlerine ibadet edeceğiz yakında az kaldı ha gayret....
  Cevapla
 • bülent 1 yıl önce Şikayet Et
  konu yavanlaştı, Osmanın 2. eviliği konusu çok sıktı artık, Ertuğrul-Engin Altanın yerine daha sonra bambaşka birini oynatmaları tam bir fiyaskoydu, hiç sokmasaydın daha iyiydi.
  Cevapla
 • KARA 1 yıl önce Şikayet Et
  tarihle bi alakası olmayan dizi
  Cevapla
 • cetin 1 yıl önce Şikayet Et
  belgesel değil bu senaryosu olan bir dizi,
  Cevapla
 • Öğren 1 yıl önce Şikayet Et
  Önce filmde edep ahlak bulacaksın. Sonra tarih araştırması yapacaksın. Edebali, Dursun Fakıh, Kumral Abdal kim diye sorsalar damdan düşmüş gibi bakarsın. Filmde bu isimlerin hepsi var. O yüzden sen tarihini yabancı kaynaklardan değil de yerli kaynaklardan öğren.
  Cevapla
 • ali 1 yıl önce Şikayet Et
  saçmalama
  Cevapla
 • GNC0 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamlar zaten tarihi merak et de oku diye yapıyor ,belgesel mi çeksinler o zaman dizi mi olur?
  Cevapla
 • aaaaa 1 yıl önce Şikayet Et
  muhteşem yüzyıl filmi tarihle alakası vardı degilmi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Süre 1 yıla düşürüldü: O telefonlar kullanılamayacak!
Mesut Özil posteri Almanları çıldırttı! Tribünü birbirine kattılar