Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az ilköğretim mezunu işçi alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dahil) geçici işçi alım ilanı yayınladı. İlan ile adaylardan aranan şartlar ve başvuru tarihine kadar merak edilen tüm detaylar açıkladı. İşte resmi ilan metni...

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az ilköğretim mezunu işçi alımı yapacak! Başvuru şartları neler?
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az ilköğretim mezunu işçi alımı yapacak! Başvuru şartları neler?
GİRİŞ 08.09.2021 10:42 GÜNCELLEME 08.09.2021 16:21

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi KPSS şartsız 14 geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere iki dönem halinde çalışmak üzere istidam edilecek adaylardan en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dahil) şartı aranıyor. Ayrıca ilan ile tüm adaylara ilan ile başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detaylar açıklandı. İşte 2021 Geçici işçi alım ilanı detaylar...

PTT personel 2021 alımı ne zaman? PTT KPSS taban puanı kaç olacak? Başvuru Şartları neler?PTT personel 2021 alımı ne zaman? PTT KPSS taban puanı kaç olacak? Başvuru Şartları neler?

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 puan ile 82 memur alım ilanı! Başvuru içi son 5 gün...Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 puan ile 82 memur alım ilanı! Başvuru içi son 5 gün...

Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman başlayacak? Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman başlayacak?

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi geçici işçi alımı 16 Eylül 2021 tarihi itibari ile başlayacak. Adayların 17 Eylül 2021 tarihine kadar İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından alacakları Geçici İşçi Alımı Başvuru Formunu doldurması ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile beraber elden teslim etmeleri gerekiyor.

Başvuru Şartları Neler?

1. Sadece erkek adaylar başvurabilirler.

2. Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dâhil) olmaları gerekir.

3. Alınacak geçici işçiler Üniversitemize bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecektir.

4. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılır, işe alınma işlemleri iptal edilir.

5. İlan başvurusu kabul edilen işçilerin sayısı alınacak personellerin 4 katından (56 kişi) fazla olması durumunda 21.09.2021 Salı günü saat 10.00 da noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.

6. Emekli, öğrenci, iş akdi askıda olanlar ve adli sicil kaydı olan adaylar bu alım için başvuru yapamazlar.

7. İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 22 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 10:00’da Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır.

8. Noter kurası sonucunda belirlenen asil ve yedek adaylardan istenilecek belgeler ile mülakata katılmaya hak kazananların listesi, mülakat yeri ve tarihi ayrıca konu ile diğer duyurular (www.erdogan.edu.tr) adresinde ilan edilecek olup TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

9. Mülakata katılmayan aday kendiliğinden elenmiş sayılır.

RESMİ İLAN METNİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kurban'da kavurma tarifleri! Püf noktası ortaya çıktı: Eti lokum gibi yapan yöntem...
Bakan Yerlikaya açıkladı! Bayram tatilinin ilk günü acı haber