İŞKUR üzerinden en az ilköğretim mezunu Temizlik ve Güvenlik Görevlisi alımı bugün bitiyor!

Türk-Alman Üniversitesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile en az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi alım ilanı yayınladı. Başvurular 4 Ekim 2021 tarihi itibari ile online olarak başladı. İşte İŞKUR sürekli işçi alımı resmi ilan metni

İŞKUR üzerinden en az ilköğretim mezunu Temizlik ve Güvenlik Görevlisi alımı bugün bitiyor!
İŞKUR üzerinden en az ilköğretim mezunu Temizlik ve Güvenlik Görevlisi alımı bugün bitiyor!
GİRİŞ 08.10.2021 09:28 GÜNCELLEME 08.10.2021 09:29
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Türk-Alman Üniversitesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan ilan ile Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi olarak istidam edilecek adaylardan en az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olma şartı aranıyor. İşte İŞKUR personel alımı detayları...

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hemşire ve Laborant alımı bugün başladı! Başvuru şartları neler?Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hemşire ve Laborant alımı bugün başladı! Başvuru şartları neler?

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.043 temizlik görevlisi alımı! İşte Başvurular ekranı...İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.043 temizlik görevlisi alımı! İşte Başvurular ekranı...

KPSS 60 puan ile sağlık personeli alımı ilanı! Başvurular devam ediyor? KPSS 60 puan ile sağlık personeli alımı ilanı! Başvurular devam ediyor?

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Türk-Alman Üniversitesi sürekli işçi alımı başvuruları 4 Ekim 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar 8 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak yapabilecek.

Online başvurular dışında şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul
edilmeyecektir. 

Başvuru Şartları Neler?

1. Türk vatandaşı olmak. 

2. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak

 
3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak. 

4. Askerlik ile ilişiği olmamak, 

5. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile; 

a.Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak. 
b. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkûm olmamak. 
c. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak. 

6. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemek. 

7. Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular pdb.tau.edu.tr internet adresinden ilan edilecektir. Kuraya katılacak adaylar ve kura sonucu yerleştirilen adaylara her hangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilan tebligat yerine geçecektir.

İŞKUR'a Nasıl Kayıt Yaptırılır?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

RESMİ İLAN METNİ

YORUMLAR 6
 • Hakan 2 yıl önce Şikayet Et
  Yazık be yaş sınırıda ney yıllardır işsiz insanlar var. Çekip gidecem yurt dışına
  Cevapla
 • Satı 2 yıl önce Şikayet Et
  Nereden başvuru yaparız
  Cevapla
 • Satı 2 yıl önce Şikayet Et
  Nereden başvuru yaparız
  Cevapla
 • Satı 2 yıl önce Şikayet Et
  Nereden başvuru yaparız
  Cevapla
 • Kskdlc 2 yıl önce Şikayet Et
  Nereden başvuruluyor acaba
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Moody's kararı sonrası büyük şaşkınlık! Türkiye sürpriz yaptı
Bomba taşıyan drona tekme! Ukrayna-Rusya savaşından dehşet görüntüler