İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.043 temizlik görevlisi alımı! İşte Başvurular ekranı...

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile en az ilkokul mezunu 4.043 temizlik görevlisi için alım ilanı yayınlandı. İlan ile başvuru şartlarından tarihine kadar tüm detayları duyuran kurumlar, adayları Türkiye'nin farklı illerinde istidam edecek. İşte İŞKUR 2021 personel alım ilanları

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.043 temizlik görevlisi alımı! İşte Başvurular ekranı...
İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.043 temizlik görevlisi alımı! İşte Başvurular ekranı...
GİRİŞ 04.10.2021 09:25 GÜNCELLEME 04.10.2021 09:26
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile toplamda 4.043 temizlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Kamu ve özel sektörde görevlendirmek üzere Türkiye'nin farklı illerinde istidam edilecek adaylardan en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. Ayrıca yayınlanan ilanlar ile başvuru tarihi ve şatlarına ilişkin merak edilen tüm detaylar açıklandı. İşte İŞKUR 2021 temizlik görevlisi alım ilanları ve başvuru ekranı...

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) KPSS 75 puan ile personel alım ilanı! Başvuru şartları neler?Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) KPSS 75 puan ile personel alım ilanı! Başvuru şartları neler?

Kızılay KPSS şartsız personel alım yapmaya başladı! Hangi kadrolara alım yapılacak?Kızılay KPSS şartsız personel alım yapmaya başladı! Hangi kadrolara alım yapılacak?

Ticaret Bakanlığı en az 17 bin 500 TL maaş ile personel alımı yapacak! Başvurular başladı mır?Ticaret Bakanlığı en az 17 bin 500 TL maaş ile personel alımı yapacak! Başvurular başladı mır?

İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresine giriş yapın "Meslek" yazan kutucuğa "Temizlik Görevlisi" yazın ve ara seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ilanlara giriş yapın. Başvuru şartlarını taşımanız halinde "Başvur" butonuna tıklayın ve başvurunuzu gerçekleştirin.

İlk defa İŞKUR üzerinden başvuruda bulunanların ise İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekiyor. İŞKUR kayıt bölümüne girerek özlük bilgilerinizi doldurun ve akabinde kaydederek giriş yapın.

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANLARI
İŞKUR GİRİŞ
İŞKUR ÜYELİK İŞLEMİ

Başvuru Şartları neler?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

 • En az ilkokul mezunu olmak,

 • Sağlık problemi bulunmamak,

 • Takım çalışmasına yatkın,

 • Kişisel temizliğine önem veren,

 • Tam veya yarı zamanlı çalışmaya uygun,

 • 18 - 40 yaş aralığında.

İŞKUR'a Nasıl Kayıt Yaptırılır?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

YORUMLAR 11
 • Gülbahar daban 2 yıl önce Şikayet Et
  Konya derebucakta temizlik işçisi alımı varmi
  Cevapla
 • Islim 2 yıl önce Şikayet Et
  Temizlik işine varim
  Cevapla
 • Zekiye 2 yıl önce Şikayet Et
  Kilis varmı
  Cevapla
 • Yasemin 2 yıl önce Şikayet Et
  Erzurumda varmi
  Cevapla
 • Yeliz 2 yıl önce Şikayet Et
  Hatay
  Cevapla
 • FATMA 2 yıl önce Şikayet Et
  Hangi illerde alım var
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Gündemden düşmüyor! Türkiye'nin imajına büyük darbe vurdu! Tek Avrupa ülkesi oldu
Köpek terörüne destek veren İYİ Parti'li vekilden yurt dışında skandal adım