Balıkesir Üniversitesi en az 50 KPSS puan ile personel arıyor! Başvuru için son 6 gün...

Balıkesir Üniversitesi en az KPSS 50 puan ile personel alım ilanı yayınladı. En az lise mezunu adaylar arasından görevlendirme yapacak olan üniversite, kadro ve kontenjan detaylarına ilişkin merak edilen tüm detayları yayınlanan ilan ile açıkladı.

Balıkesir Üniversitesi en az 50 KPSS puan ile personel arıyor! Başvuru için son 6 gün...
Balıkesir Üniversitesi en az 50 KPSS puan ile personel arıyor! Başvuru için son 6 gün...
GİRİŞ 28.06.2022 09:32 GÜNCELLEME 28.06.2022 09:32
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Balıkesir Üniversitesi, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrası uyarınca Tekniker, Teknisyen, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Temizlik Görevlisi kadrolarına personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru şartları ve tarihine kadar merak edilen tüm detayları açıklayan kurum adaylardan en az lise mezunu olma şartı arıyor. İşte başvuru sürecine ilişkin merak edilen detaylar....

SON BAŞVURU NE ZAMAN?

Balıkesir Üniversitesi personel alımı başvuruları 20 Haziran 2022 itibari ile başlayıp, 4 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek. 

Adayların Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi BALIKESİR adresine gerekli belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Kadro Detayları

GEREKLİ BELGELER NELER

1- Fotoğraflı başvuru formu. 

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi.

3- Diploma fotokopisi (Doğrulama kodu olan e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

4- 2O2Oyılı KPSS sonuç belgesi.(Doğrulama Kodu bulunması gerekir.)

5_ Başvurulan unvanda isteniyor ise iş tecrübesini gösterir onaylı belge/ katılım belgesi/ sertifika.

6- Daha önce çalışmış ise SGK prim günlerini gösterir belge.

BAŞVURU ŞARTLARI

 • Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak ve belgelendirmek.(Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edecekleri zaman belgenin geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.)

 • Koruma ve Güvenlik Görevlisi 10/06/2OO4 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşımak.

 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

 • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

 • Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olması.

 • Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri bir ay içerisinde feshedilecektir.

RESMİ İLAN METNİ

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR 1
 • Ömer Ekrem 57 5 ay önce Şikayet Et
  4 Temmuz olacak. oyle değil mi.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
EYT'de gözler 12 Aralık'ta! Resul Kurt önemli detayı açıkladı: Bir sinyal alınmış oldu
Son dakika: Peru'da Cumhurbaşkanı Pedro Castillo gözaltına alındı