Hacı Bayram Veli Üniversitesi 48 bin TL maaş ile Personel alımı! Başvuru için bugün son gün...

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi en düşük 32.554 TL en yüksek 48.831 TL maaş ile personel alımı yapacağını ilan etti. İşte ilana ilişkin merak edilenler...

Hacı Bayram Veli Üniversitesi 48  bin TL maaş ile Personel alımı! Başvuru için bugün son gün...
Hacı Bayram Veli Üniversitesi 48 bin TL maaş ile Personel alımı! Başvuru için bugün son gün...
GİRİŞ 01.12.2022 09:05 GÜNCELLEME 01.12.2022 09:27

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, "375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 6 ncı maddesi" ile 31.12.2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Kıdemli Sistem Uzmanı, Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, Ağ Yönetim Uzmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı kadrolarına personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuru şartları ve tarihine ilişkin detayları açıklayan üniversite, adaylardan en az 70 KPSS puan şartı arıyor. Üniversite kadroya göre değişiklik göstermekle birlikte en düşük 32.554 TL en yüksek 48.831 TL maaş ödemesi yapacak. İşte tüm detaylar...

KPSS şartı yok, kura ile görevlendirme yapacak! MSB İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 1.098 işçi alıyorKPSS şartı yok, kura ile görevlendirme yapacak! MSB İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 1.098 işçi alıyor

15 bin TL maaş verecek! SGK KPSS 60 puan ile personel alımı yapıyor! Başvuru ekranı ve tarihi15 bin TL maaş verecek! SGK KPSS 60 puan ile personel alımı yapıyor! Başvuru ekranı ve tarihi

KPSS 70 puan şartı arıyor! Bakanlık 48.831 TL maaş ile personel alımına başladı! Başvuru için yarın sonKPSS 70 puan şartı arıyor! Bakanlık 48.831 TL maaş ile personel alımına başladı! Başvuru için yarın son

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, personel alımı 17 Kasım 2022 tarihinde başlayıp, 1 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek.

Adaylar Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/ANKARA adresinde yer alan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı'na şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor. Posta yolu ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecek.

GEREKLİ BELGELER NELER?

1- Varsa KPSS sonuç belgesi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 (yetmiş) olarak dikkate alınır.)

2- Diploma Örneği

3- Varsa ingilizce dilinde YDS puanını gösterir belge veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve ÖSYM Yönetim Kurulu tarafından belirlenen "Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri" ne göre kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belge.

4- Başvuru Formu (Üniversitemiz internet sayfasından temin edilecektir. https://hacibayram.edu.tr/personel/idari-personele-iliskin-matbu-formlar)

5- En az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge. (öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı transkript belgesi, mezun olunan bölümden alınan ders içeriğini belirten onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı veya eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilir).

6- Genel şartlar başlığının (ç) maddesi ile özel şartlarda istenen tecrübeyi gösterir belge. (https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu adresinden alınan barkodlu belgenin yanı sıra kamu personeli için onaylı hizmet belgesi, özel sektör tecrübeliler için yaptığı işin detaylı anlatıldığı imzalı kaşeli onaylı belge.)

7- Başvurulan pozisyon için özel şartlarda istenilen sertifikalar ve nitelikleri gösteren belgeler.

8- Adli Sicil Kaydı (e-devlet çıktısı).

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması.

b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak. (Hazine ve Maliye Bakanlığının vizesi doğrultusunda sadece 2 katına kadar olan pozisyonlara başvuru yapabileceklerdir.)

ç) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak. (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır.)

d) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

e) "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" te belirtilen özlük hakları ve diğer kuralları kabul etmek.

ÜCRET TABLOSU

Aylık brüt sözleşme ücreti tavanı, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilenler için 6.6.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların 3 üncü maddesinde tespit edilen sözleşme ücret tavanının (yılın ilk altı ayı için belirlenen ücret tavanı 16.277,45 TL’dir) vize cetvelinde belirtilen katları ile çarpımı sonucu bulunacak tutar olacaktır.

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
"İspat ederseniz istifa ederim" diyen DEVA Partili Ekmen'i zora sokacak video
Dolmabahçe'de Cenk'in gecesi! Beşiktaş galibiyet serisini 5 maça çıkardı