Kılıçdaroğlu: Cebimi doldurmayacağım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ''Siyasete atılırken söz verdim, cebimi doldurmayacağım. Birileri cebini doldurdu. Benim cebimde vatandaşlardan gelen mektuplar var'' dedi.

Kılıçdaroğlu: Cebimi doldurmayacağım
Kılıçdaroğlu: Cebimi doldurmayacağım
GİRİŞ 29.05.2011 15:37 GÜNCELLEME 29.05.2011 15:37
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kartal ve Pendik'te seçim otobüsünden halkı selamladı. Kılıçdaroğlu, Kartal'da, CHP Gençlik Kolları üyelerince meşalelerle karşılandı.

Pendik'te halka hitap eden Kılıçdaroğlu, burada bir miting yapma planlarının olmadığını belirterek, ''Siz bir korsan miting düzenlemişsiniz. Sağa sola bakın, her an biber gazı gelebilir'' dedi.

Kimseye ayrımcılık yapmayacaklarını ifade eden Kılıçdaroğlu, ''Size bir sözüm var. Bu ülkede huzur içinde yaşanan bir Türkiye'yi ayağa kaldırmak için yola çıktım. Bu güzel ülkede doğuda, batıda, güneyde, kuzeyde kimseyi ötekileştirmeden bütün yurttaşlarımıza hizmet etmek için yola çıktım'' diye konuştu.

Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

''Siyasete atılırken söz verdim, cebimi doldurmayacağım. Birileri cebini doldurdu. Benim cebimde vatandaşlardan gelen mektuplar var. Ben sizin derdinize çözüm üretmek için yola çıktım; sizin sorunlarınızı aşmak için yola çıktım; herkesin iş, herkesin aş bulduğu bir Türkiye için yola çıktım. Güvencem sizsiniz. Eğer bu ülkede yalan, talan, yoksulluk, yolsuzluk bitsin, herkes onurlu yaşasın diyorsanız düşün peşime, 12 Haziran'da haramilerin iktidarını yıkalım.''

Türkiye'de yoksulluğun arttığını öne süren Kılıçdaroğlu, geleceğe umutla bakmak isteyenlerin adresinin CHP olduğunu belirtti.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 12
 • hakanasil 10 yıl önce Şikayet Et
  cep ufak ondan. cebinin yerine kasaasını dolduracak. yahu sanki sen gelince yaptıracağın projeleri bedavaya yapacak insanlar var. sende tutup ihaleye mecburen çıkacaksın çübnkü yasa oyle. ve vereceksini birine. vee muhalefet diyecekki peşkeş.
  Cevapla
 • fahrettin yavuz 10 yıl önce Şikayet Et
  BOŞ CEP. o kadar paranın cebe sığmayacağını anlamanız büyük feraset doğrusu DDDDD yemin etseniz başınız ağrımaz
  Cevapla
 • irfan duran 10 yıl önce Şikayet Et
  tabi tabi. cepe ne lüzum var .çuval dururken.
  Cevapla
 • NECATİ DEMİR 10 yıl önce Şikayet Et
  Senin veya Erdoğanın cep dolduracağınıza inanmıyorum.. Kimlerin görev başına geleceği önemli. SSK da PKK lı hükümlüler dışında 1 tane hükümlü personel alınmamış. Batı Çalışma Gurubu raporunda yazıyor.
  Cevapla
 • umut umut 10 yıl önce Şikayet Et
  tabi tabi. nasıl doldursun 500 liralık gömlek giyen adam nasıl dolduracak cebini birde kendisine soruyorum bu güne kadar dokunulmazlıklara takan bir partinin lideri olarak neden daha hiç sesi cıkmıyor birde villalardan bahseden birisi olarak neden hiç sesi cıkmıyor bu konularda yoksa bu konularda sıkıntılarımı var
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Rusya'dan ABD'ye: Savaş İstemiyoruz ama çıkarlarımızın görmezden gelinmesine izin vermeyiz
Bir ülke daha eklendi! İşte Türkiye'den vize istemeyen ülkeler...