108 yaşındaki asırlık çınar Zarife nine koronavirüs aşısı oldu

Samsun'da yaşayan 108 yaşındaki Zarife Kılıç, evlerine gelen sağlık ekipleri tarafından korona virüs aşısı oldu. 108 yaşındaki asırlık çınar gelen sağlıkçılara teşekkür etti.

108 yaşındaki asırlık çınar Zarife nine koronavirüs aşısı oldu
108 yaşındaki asırlık çınar Zarife nine koronavirüs aşısı oldu
GİRİŞ 30.01.2021 11:32 GÜNCELLEME 30.01.2021 11:36
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Kovid-19 Aşısı Bilgilendirme Platformu üzerinden açıklanan rakamlarda Karadeniz'de şu ana kadar en çok aşı yapılan şehir olan Samsun'da 85 yaş üstü vatandaşların aşılama işlemi devam ediyor. İlkadım ilçesinde ikamet eden 108 yaşında Zarife Kılıç da Kovid-19 aşısı oldu. İl Sağlık Müdürlüğü'nde görevli aşı ekipleri eve gelerek Zarif Kılıç'ın aşı işlemini gerçekleştirdi.Allah kabir korkusu değil sevgisi versin

5 çocuk sahibi Zarife Kılıç'ın 20 tanede torunu bulunuyor. Yıllara meydan okuyan Zarife Kılıç gençliğin köyde geçtiğini belirterek,"100 yaşını da geçtim. Gençliğimde ekin biçtim, araba çektim, bağ attım, harman saçtım. Allah kabir korkusu vermesin, kabir sevgisi versin. Hastalığım yoktur. Sağlıkçılara teşekkür ederim" dedi.Annemin yaptırmış olduğu aşı herkese örnek olsun

Oğlu Salih Kılıç ise, "Annemin yaptırmış olduğu korona virüs aşısı tüm vatandaşlara örnek olması diliyorum. İnşallah herkes olur. Biz çok memnunuz. Yaşına göre aşısını oldu" diye konuştu.Zarife Kılıç'ın aşılama işlemi yapılırken 112 acil sağlık ekipleri ise olası bir olumsuzluğa karşı ambulans ile hazır bulundu. Samsun'da aşılama işlemi tüm hızıyla devam ediyor. 

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 3
 • fatih 3 yıl önce Şikayet Et
  teyzem sen aşı olsan nolur olmasan nolur, çok şükür bu yaşa gelmişsin. o değilde herkese örnek olsun başlığına takıldım!!! aşı sevdalıları kızacak bana. olmayın aşı maşı uyanın kardeşim. neden karekod var aşılarda diye hiçmi merak etmediniz.
  Cevapla
 • Ali 3 yıl önce Şikayet Et
  Çünkü kısır olsa ne olur.. insanlığı yok etmeye çalışan iblise hizmet etmeyin... Artik uyanın...
  Cevapla
 • izmitli 3 yıl önce Şikayet Et
  saçmaladın iyice sen piskolojini düzelt
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Milli Takım'a telefon
Dünya Arda Güler'i konuşuyor!