Aşı olmadı, virüse yakalanınca pişman oldu: Kimse kimseyi kandırmasın, herkes aşı olsun!

Karabük'te yaşayan ve koronavirüse yakalanan 54 yaşındaki Seher Öksüzoğlu insanların dedikodularına inanarak aşı olmadığı için çok pişman olduğunu söyleyerek 'Kimse kimseyi kandırmasın, herkes aşısını olsun' dedi.

Aşı olmadı, virüse yakalanınca pişman oldu: Kimse kimseyi kandırmasın, herkes aşı olsun!
Aşı olmadı, virüse yakalanınca pişman oldu: Kimse kimseyi kandırmasın, herkes aşı olsun!
GİRİŞ 13.09.2021 17:04 GÜNCELLEME 13.09.2021 17:04
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Vatandaşların dedikodularına inandığından çok pişman olduğunu kaydeden Seher Öksüzoğlu, 10 gündür solunum cihazına bağlı tedavi gördüğü Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinden aşı olmayanları uyardı. Hastanede kıvrananları ve yanında yatan hastanın kıvrana kıvrana nefessiz kalarak öldüğüne de şahit olduğunu anlatan 54 yaşındaki Seher Öksüzoğlu, gözyaşları içinde yeni dünyaya gelen 8 ve 15 günlük torunlarını bile göremediğini anlatarak, “Torunlarını yavrularını özleyen insan varsa aşılarını olsunlar” diyerek uyardı. 

Gaziantep'te aşı olmayan galerici koronavirüsten hayatını kaybetti!Gaziantep'te aşı olmayan galerici koronavirüsten hayatını kaybetti!

 
HASTANEYE GELMESEYDİM ÖLÜRDÜM

Karabük Üniversite Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 10 gündür oksijen tüpüne bağlı olarak nefes alabildiğini kaydeden Öksüzoğlu, aşı olmadığını çok pişman olduğunu ifade ederek, “Herkes geç kalmadan aşısını olsun. 8 günlük torunumu göremedim. Boş, hiç bir şeyden haberim yok. 20 gündür çekiyorum. Nefes alamıyorum. Geç kalmışım kesinlikle. Hiç inanmasınlar, beni çok korkuttular, bir şeyler dediler. Ben yanıldım. Keşke olsaydım belki en azından hafif atlatırdım. Dedikodulara kimse inanmasın. Hastaneye gelmeseydim öldüydüm, nefesim gittiydi. Kimse inanmasın, aşılarını olsunlar. Çok pişmanım çok. Yaşlı anneme bakıyorum diye gidip aşımı olmadım. Eşim aşısını oldu, o hafif atlattı. Ben çok pişmanım. Torunlarını yavrularını özleyen insan varsa aşılarını olsunlar. Onlardan başka bir şey düşünmedim. Gittim geldim ama 10 gündür oksijen tüpüyle duruyorum. Ben kendi başıma nefes alamıyorum, gücüm kalmadı. Aşılarını olsunlar. Onun bunun lafına uyarak aşımı olmadığıma pişmanım. Aşı için kimisi hasta ediyor, öldürüyormuş dediler. Gerçekten ölüyordum bu sefer. Ölürsem aşıdan öleyim ne olur. Böyle çeke çeke ölmektense” dedi. 
 


BURADA HER ŞEYE ŞAHİT OLDUM

Öksüzoğlu, başına gelmeyince anlamadığını da söyleyerek, “Allah düşmanına göstermesin. Yanımda bir teyze öldü, aldılar gitti. Gözümün önünde nefessiz kaldı, çırpına çırpına öldü. Her şeye şahit oldum burada. Hamile kadınları kıvrım kıvrım kıvranır gördüm. Her şeyi gördüm. Kimse aşıdan kaçmasın. Aşıdan başka çare yok” diye konuştu. 

YENİ DOĞMUŞ TORUNLARINI GÖREMEDİ

Gözyaşları içinde hastaneye yattıktan sonra torunu olduğunu da anlatan Öksüzoğlu, “Ben Cumartesi yattım, bir gün sonra torunum oldu göremedim, diğeri 15 günlük oldu onları göremedim, sadece fotoğraflarını görebildim. Herkes aşısını olsun, kimse kimseyi kandırmasın. Benim halimi görsünler burada cihaza bağlıyım” diyerek yaşadıklarını anlattı.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 5
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Aşı olup olmama tercihi bilmeyenlere bırakılmasın, faydalı olduğu belli... Yazık oluyor insanlara, kandırılıyorlar... virüsden sebeb, canından olanda var uzun vadeli nefes sağlığından olanda var... Aşı faydadır... Bilenemi bilmeyenemi uymak, Allah indinde doğru olan hangisi?
  Cevapla
 • Hasan 1 yıl önce Şikayet Et
  Kadın o haliyle insanlara iyi bir ders vermiş,helal olsun. Güya doktor geçinen aşı karşıtı hainler bunları da söylese ya. Tabii onlara göre hastaneye de düşseler bu sefer de ilaçlar öldürüyor ,yanlış ilaç veriyorlar derler. Aşı olma, ilaç kullanma , hatta maskeler de hasta ediyor ... sa , acaba bu insanlar korona olunca öksürükten boğula boğula niye hastaneye gidiyor. O zaman otursunlar evlerinde ,nasıl olsa basit bir grip, geçer kendiliğinden. Yok öyle olmuyor işte korona olunca da " aman doktor beni kurtar" diyecekler. İşte sonuç bu .
  Cevapla
 • Yusufelili 1 yıl önce Şikayet Et
  işte aşı karşıtları böyle vebal alıyor..
  Cevapla
 • Gazi 1 yıl önce Şikayet Et
  Aşı olmak gerekir, devlet bunu iyi anlatamadi
  Cevapla
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  Gene kabak devlete patladı. Aşı karşıtları devleti neyle suçluyor biliyormusun. Onlar bir yandan ,siz bir yandan yıkamadınız gitti bu devleti.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Uzmanlar uyardı! Kadroya geçecek sözleşmeli personelin maaşı düşebilir
Eski cihazları atmayın: Yüzde 99'u altın!