Steam'de kısa süreliğine iki oyun ücretsiz oldu

Steam’de iki oyun kısa bir süre için ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Copperbell ve Dashing Dinos isimli oyunların özellikleri ve sistem gereksinimleri.

Steam'de kısa süreliğine iki oyun ücretsiz oldu
Steam'de kısa süreliğine iki oyun ücretsiz oldu
GİRİŞ 23.10.2020 10:16 GÜNCELLEME 23.10.2020 10:16

Steam iki farklı oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. Oyunların toplam maliyeti 37 TL idi. Copperbell ve Dashing Dinos isimli oyunlar Steam'de yer alan oyunlar, 18,5'er TL karşılığında satılıyordu.

Dashing Dinos

Dashing Dinos macera türünde bir oyun. Çok oyunculu olarak oynanabilen oyunun çeşitli modları mevcut. Battle royal'den gol atma moduna kadar pek çok farklı modu var. Oyun etkileyici grafikleriyle dikkat çekiyor.

Sistem gereksinimlerine geçecek olursak Nvidia Geforce GTX660 ekran kartı ve 4 GB RAM ile bu oyunu yüksek kalitede oynayabilirsiniz.

Copperbell

Copperbell adlı oyun macera türünde. Oyunseverleri bambaşka dünyalara çeken el ile çizilmiş arka planı ile dikkat çeken oyun tek kişilik ve fazla uzun değil. Oyunda iki boyutlu haritaları sempatik bir karaktere hayat vererek tamamlamaya çalışıyorsunuz. Tüm haritalar ve düşmanlar birbirinden farklı.

Sistem gereksinimlerine geçecek olursak Copperbell sistem gereksinimleri düşük. Windows 10  işletim sistemi ve 2 GB boş alanı olan tüm bilgisayarlarda bu oyun yüksek kalitede oynanabiliyor.

KAYNAK: CHİP
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD ve YPG'nin büyük petrol vurgunu görüntülendi: Suriye petrolünün yüzde 80'ini çaldılar
KPSS soruşturmasında yeni gelişme! Soru havuzu detayı dikkat çekti