Redmi K40 için çarpıcı açıklama: Sızdırılan görseller yalan!

Xiaomi’nin alt markası olarak büyük başarı yakalayan Redmi, uzun süredir beklenen K40 modeline ait sızıntıların yanlış olduğunu duyurdu. Redmi tarafından K40’ın çok farklı bir tasarımla geleceği açıklandı.

Redmi K40 için çarpıcı açıklama: Sızdırılan görseller yalan!
Redmi K40 için çarpıcı açıklama: Sızdırılan görseller yalan!
GİRİŞ 31.01.2021 14:43 GÜNCELLEME 31.01.2021 14:43

Redmi, merakla beklenen telefonu Redmi K40 çok yakında resmi olarak tanıtacak. K40 ve K40 Pro olmak üzere iki farklı modele sahip olan için işlemci tarafında da değişikliğe gidileceği iddia ediliyor. Ana modelde Snapdragon 870 yonga seti bulunacakken, Pro modelde ise Snapdragon 888'e yer verilecek. RAM tarafında ise 8 GB ve 12 GB RAM opsiyonları bulunacak.

Redmi K40'nın sızdırılmış görselleri yalan

Tasarımı ile Mi 11 klonu olması beklenen telefon ile ilgili bugün Redmi'den sert açıklamalar geldi. Redmi Genel Müdürü Lu Weibing sosyal medya hesabından bu zamana kadar Redmi K40 ile ilgili sızdırılmış görsellerin yalan olduğunu açıkladı. Bu açıklamanın hemen ardından ise igeekphone sitesi Redmi K40'a ait olduğunu söylediği görseli paylaştı.

Bu görsele göre telefonun arkasında dörtlü kamera kurulumu yer alacak. 108 Megapiksel ana sensörün yer alacağı telefonda 64 Megapiksellik bir sensör daha bulunacak. Diğer iki sensör de muhtemelen derinlik ve makro şeklinde konumlandırılacak.

Dikine dikdörtgen bir şekilde konumlandırılacak olan bu kameranın yanında ise LED flaş bulunacak. Telefonun ön yüzeyine geçtiğimizde nokta çentikli bir kameranın bizleri karşılayacağını görüyoruz.

Redmi K40 fiyatı

Önümüzdeki haftalarda resmiyete kavuşacak olan Redmi K40'ın 350 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Redmi K40 Pro modelinin ise 600 dolar fiyat bandını zorlayacağı söyleniyor.

 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Reisi'nin ölümündeki soru işaretleri...Helikopter düştü mü!
İmamoğlu'na ‘Roma’ ziyareti tepkisi: 'Büyük gol yiyecekler'