Oppo'dan oyun moduna sahip kablosuz kulaklık: Enco Buds

Oppo'nun Enco Buds ismiyle tanıtılan kablosuz kulaklıkları hem uygun fiyatlı hem de oyuncular için özel bir moda sahip.

Oppo'dan oyun moduna sahip kablosuz kulaklık: Enco Buds
Oppo'dan oyun moduna sahip kablosuz kulaklık: Enco Buds
GİRİŞ 21.04.2021 15:08 GÜNCELLEME 21.04.2021 15:08

OPPO, düzenlediği bir etkinlikte en yeni kablosuz kulaklığı "Enco Buds"ı duyurdu. Tasarım açısından aşina olduğumuz, fiyat açısındansa kabul edilebilir düzeyde olan kablosuz kulaklık, en çok da oyun modu ile dikkat çekecek gibi görünüyor. 

3. nesil AirPods’un fotoğrafları sızdırıldı

İnsan beyni ilk kez kablosuz olarak bir bilgisayara bağlandı

GÜRÜLTÜ AZALTICI ALGORİTMA

Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisine sahip olan kablosuz kulaklıkların 8 mm'lik dinamik sürücüleri ise kulaklığın fiyatına paralel düzeyde ses kalitesi sunduğunu anlamına geliyor. Ayrıca Enco Buds'ın aramalar sırasında kullanılabilen gürültüyü azaltmayı amaçlayan özel bir algoritması bulunuyor.

80 MS GECİKMEYLE OYUN MODU

OPPO Enco Buds'ta 40'ar mAh'lık bataryalar yer alıyor. Kutuda ise 400 mAh kapasiteli daha büyük bir batarya yer alıyor. OPPO yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, bu kablosuz kulaklıkları kutusuyla birlikte 24 saate kadar kullanabilecekler. Bu arada, kablosuz kulaklığı USB Type-C ile şarj etmek isteyen bir kullanıcının beklemesi gereken süre 150 dakika olarak açıklandı. Öte yandan bu kablosuz kulaklıkların özel bir oyun moduna sahip olduğunu, aktifleştirildiğinde ise gecikme süresinin 80 ms'ye düşürüldüğünü söylemek gerekiyor.

OPPO Enco Buds, yalnızca 32 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Ürünün Türkiye'ye gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: 23 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Önemli düşüş!
Bakan Koca yeni haritayı paylaştı! Vaka sayısı en çok artan 10 il