WhatsApp yeni özelliğini duyurdu!

Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, mesaj sabitleme özelliğini hizmete alıyor.

WhatsApp yeni özelliğini duyurdu!
WhatsApp yeni özelliğini duyurdu!
GİRİŞ 13.12.2023 14:09 GÜNCELLEME 13.12.2023 14:09

WhatsApp, sohbetlerdeki mesajı sabitleme özelliğini kullanıma sunuyor. Şirket, kullanıcıların metin, anket, resim ve emojiler de dahil olmak üzere her türlü mesajı sabitleyebileceğini söyledi. Ancak kullanıcılar aynı anda yalnızca bir mesajı sabitleyebilecek.

Meta, mobil Facebook Messenger uygulamasının zaten sahip olduğu bu özelliğin şimdi kullanıcılara sunulduğunu, bu nedenle herkesin hemen göremeyeceğini aktardı. Özelliğe erişebilmek için uygulamanızı da güncellemeniz gerekiyor.

WhatsApp mesaj sabitleme yapmak için kullanıcıların bir mesaja uzun basması ve "Sabitle" seçeneğine dokunması gerekiyor. Mesaj sabitlemede varsayılan süre yedi gün oalrak belirlendi, ancak kullanıcılar bunu 24 saat veya 30 gün olarak değiştirmeyi seçebilecekler.

Ekrem Öztürk Haber7.com - Teknoloji Editörü
Haber 7 - Ekrem Öztürk

Editör Hakkında

1995 yılında doğdu, İstanbul'da yaşıyor. Gelişim Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden 2021 yılında mezun oldu. 6 yıldır metin yazarlığı yapmakta ve bu süreçte kendisinin bilim kurgu, kişisel gelişim alanlarında yazdığı üç kitabı bulunmaktadır. Belirli zamanlarda toplumu ilgilendiren güncel konuları özgün bir bakış açısıyla ele aldığı makaleler yazmaktadır. Meslek hayatına ise Haber7.com'da "Teknoloji Editörü" olarak devam etmektedir. Ayrıca günümüz insan ilişkilerinde saygının ve empatinin çok büyük bir güç olduğuna inanmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Emekliye temmuz müjdesi: 2 ayrı düzenlemeye gidilecek
Erdoğan 30 Mart'ta açıklayacaktı: Anlaşma son anda iptal edilmiş