Altaylı'dan MHP'lilere uçkur tavsiyesi

Fatih Altaylı'nın dün gece eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş'u konuk etti.. Durmuş, ülkeye sahip çıkılmasını, Altaylı'da MHP'lilerin uçkurlarına sahip çıkmasını istedi.

GİRİŞ 25.05.2011 16:05 GÜNCELLEME 25.05.2011 16:05
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

MHP milletvekili ve eski bakanlardan Osman Durmuş dün gece Haber Türk'te yayınlanan Teke Tek Özel'e konuk oldu. 

Osman Durmuş programın sonunda "Tüm Türkiye'den MHP'ye ve vatana sahip çıkmalarını istiyorum"  deyince program suncusu Fatih Altaylı, "Biz de MHP'lilere uçkurlarına sahip çıkmasını bekliyoruz" diyerek programı kapattı.

YORUMLAR 11
 • ercan hoca 13 yıl önce Şikayet Et
  MÜDAVİMLER. MHP haberlerine yorum yapmak için bekleşen komik güruh. Ülkücülere verecek ne kadar çok aklınız var yahu. Bizi doğru! yola davet etmeleriniz, tebliğ ve irşat faalyetleriniz gözlerimizi yaşarttı. Yalnız kafanızı kuma gömmeyip kendi para babalarınıza baksanız uçkuruna sahip olamayanları, ihale manyaklarını, güce tapanları göreceksiniz. Ama tabi şu anda elinize fırsat geçmişken saldırın ve bunun tadını çıkarın. 28 Şubat döneminde dönemin yöneticilerine şirin görünmek için çift Atatürk rozeti takan yalakaların, şimdi ne kadar derin mümin olduklarını görmek beni şaşırtmadı. Ben o zaman da şimdi de Türk-İslam Ülkücüsüydüm, şimdi de. Dalkavukluğun zirvesinden aşağıya süzülürken size acırsak ve aman verirsek Allah(c.c.) bizi kahretsin.
  Cevapla
 • kemal gürbüz 13 yıl önce Şikayet Et
  uçkuruna sahip çıkamayan vatanına nasıl sahip çıkar?.. Osman Durmuş'un teklifi çok ilginç.Tüm Türkiye'den Mhp ve vatana sahip çıkmasını istiyor.Uçkurlarına sahip çıkamayan parti vatana nasıl sahip çıkacak anlamak çok zor.Bu kasette görüntülenen kişler bir iki tane değil,üstelik partinin önde gelenleri olunca insanın aklına imam-cemaat davası geliyor.Hem milliyetçi hem de muhafazakar olacaksın bir de böyle durumlar ortaya çıkacak.Demek ki,bu parti de ideolojinin ve düşüncenin hiçbir önemi yok.Bir de parti mağdur duruma düştü oyları artar diyenleri insan anlamakta güçlük çekiyor.Sanki sadece bu kasedi hazırlayanlar suçlu gibi gösteriliyor,bu kasette oynayanların hiçbir suçu yokmuş gibi gösterilmeye çalışılıyor.Ayrıca,Fatih bey de programın sonunu çok güzel bağlamış.
  Cevapla
 • ali kan 13 yıl önce Şikayet Et
  uçkur. altaylı resmen dalga geçmiş.kendisininde ne mal olduğunu biliyoruz.başörtülülere ettiği hakareti unutmadık
  Cevapla
 • darbeleredurde 13 yıl önce Şikayet Et
  nirdesiniz gri şeyler. bakın altaylı abiniz ne tavsiyede bulunmuş,katkılarınızı bekliyoruz :)
  Cevapla
 • mete doruk 13 yıl önce Şikayet Et
  1. sahip çıkamayan başa eçemez herkesin kendine hakim olması lazım ülke yönetiliyor burada.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Beşiktaş'ın yeni transferi imza için İstanbul'a geldi
Bakan Koca'dan son dakika başıboş sokak köpeği açıklaması! 'Zorunluluk' deyip duyurdu