Rüyada hamile olduğunu görmek tabiri! Rüyada hamilelik nasıl yorumlanır?

Rüyada hamile olduğunu görmek, genel itibariyle rüya sahibi için hayırlı gelişmelere vesile olacağının göstergesi olmakla birlikte kimi kıstaslarda olumsuz şekilde tabir edilmiştir. Peki, refahın ve huzurun simgesi olan rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Rüyada hamilelik detaylı tabiri...

Rüyada hamile olduğunu görmek tabiri! Rüyada hamilelik nasıl yorumlanır?
Rüyada hamile olduğunu görmek tabiri! Rüyada hamilelik nasıl yorumlanır?
GİRİŞ 06.12.2018 13:58 GÜNCELLEME 07.12.2018 11:09

Rüyada hamile olduğunu görmek; rüyayı gören kişiyi karşılayacak hayırlı gelişmelere ışık tutmaktadır, aynı zamanda bir yerden sürpriz bir şekilde gelecek müjdeli haberin göstergesi olarak tabir edilmektedir. Rüyada hamilelik, ağırlıklı olarak rüya sahibi için birtakım güzelliklere vesile olsa da, bazı hallerde ise olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Peki, rüyayı gören kişinin bolluk ve berekete erişeceğini ve gerçekleştireceği işlerde başarı elde edeceğine delalet eden rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? İşte, rüya sahibinin zenginlik sahibi olacağını ve yakın bir zaman içerisinde evladını kucağına alacağını simgeleyen rüyada hamilelik detaylı tabiri...

 

 

RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK TABİRİ! RÜYADA HAMİLELİK NE ANLAMA GELİR, NASIL YORUMLANIR?

Rüyada hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin istediği ve beklediği bir işin başarıyla neticeye ulaşarak yerine geleceğine yahut müjdeli bir haber geleceğine ışık tutmaktadır. Tüm bunların yanı sıra izzet ve şerefe mazhar olacağına delalet edilen rüyada hamilelik, kişinin iş yaşantısında ortaya koyacağı önemli başarılar sayesinde mal/mülk ve servet sahibi olacağına işaret etmektedir.

 

 

Şayet yaşlı bir kadının rüyada hamile olduğunu görmesi halinde, çok uzun süredir yaşanan maddi problemlerin yakın bir süreç içerisinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağının göstergesidir. Bir erkeğin rüyasında hamile olduğunu görmesi ise, gizlediği birtakım gerçeklerin açığa çıkmasından dolayı bir korku ve paniğe kapıldığına, sırların ortaya dökülmesi halinde de büyük bir üzüntüye kapılacağına işaret etmektedir.

rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir? rüyada hamilelik nasıl tabir edilir, yorumlanır?

Bununla birlikte bekar kişinin yani dul kadın veya genç kızların rüyada hamile olduğunu görmeleri, hayırlı bir eşle evlilik akdini gerçekleştirmelerine, mutluluk ve huzur içerisinde yaşamalarına delalet etmektedir. Rüyada kendi çocuğuna hamile olduğunu gören kimse için hayırlar vesile olmasını sağlayarak gelirin artış göstereceğine ve evinize bol bol rızık girmesine işaret etmektedir. 

Öte yandan rüyada hamile kadın görmenin anlamı ise, gerek iş gerekse aile yaşantısında meydana gelecek son derece can sıkan problemlerden dolayı rüya sahibinin hem endişe hali içerisine girmesine hem de karşılaşılan sorunların giderek çoğalmasından ötürü büyük bir üzüntü yaşamanın göstergesidir. Ancak rüyada hamile kadın görmek kimi tabircilere göre ise, müjdeli haberler alınacağına ışık tutmakta, rüya sahibinin hacetlerinin ve emellerinin yerine gelmesine işarettir.

rüyada hamile olduğunu görmenin anlamı tabiri

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Macron ve Paşinyan'dan Türkiye'ye ağır suçlama! Bir açıklama da Rusya'dan: Desteklemiyoruz
Binlerce kadro boş! İşte işçi arayan kurumlar ve iş ilanları...