Korona testi olduğunu gizleyerek tansiyon ölçmek için çağırdığı komşusunun ölümüne sebep oldu!

Trabzon'da koronavirüs testi yaptırdıklarını gizleyen kişiler komşularını tansiyon ölçtürmek için eve çağırıp korona bulaştırdılar ve ölümüne sebep oldular.

Korona testi olduğunu gizleyerek tansiyon ölçmek için çağırdığı komşusunun ölümüne sebep oldu!
Korona testi olduğunu gizleyerek tansiyon ölçmek için çağırdığı komşusunun ölümüne sebep oldu!
GİRİŞ 18.12.2020 14:59 GÜNCELLEME 18.12.2020 16:37
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

Trabzon’da koronavirüs testi yaptırdıklarını gizleyerek tansiyon ölçtürmeye çağırdıkları komşuları kadına koronavirüs bulaştırarak ölümüne neden oldular. 2 kişinin haklarında soruşturma başlatıldı. 

Koronavirüs testi yaptırdıklarını gizlediler

Edinilen bilgiye göre, Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde Korona virüs testi yaptıran O.T. ve S.T. adlı şahıslar, alt kat komşuları olan S.U.’dan tansiyonlarını ölçmelerini istedi. Bunun üzerine komşularının evine giden S.U. (60) Covid -19 testi yaptırdıklarından habersiz olduğu komşuları O.T. ve S.T.’nin tansiyon ölçümünü yaptı. Komşularının Korona virüs testinin pozitif çıkması sonrasında tansiyon ölçümü yapan S.U. adlı kadın da rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Kardeşi şikayetçi oldu

Hastanede S.U.’nın Korona virüs sebebiyle tedavi gördüğü esnada yaşamını yitirmesi üzerine, S.U.’nın kardeşleri polis merkezine giderek komşularının test yaptırdıklarını gizleyip tansiyon ölçtürdükleri kardeşinin ölümüne sebebiyet verdiklerinden ötürü şikayette bulundu. Konuyla ilgili adli soruşturma başlatıldığı öğrenildi.     

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 21
 • Ahir zaman,, 3 yıl önce Şikayet Et
  Siz önce nasıl corona kapmış insanlardan daha sonra corona kapmış bir insanın onlardan önce vefat ettiğini düşünün..? Bu corona tedavisini yapan doktorların açık kimlikleri yayınlansın ,suç duyurusunda bulunuyorum savcılara insanları bilerek öldürüyorlar bunun başka izahı yok.
  Cevapla
 • Ahir zaman,, 3 yıl önce Şikayet Et
  pozitif çıkan komşulardan günlerce sonra coronayı kapan komşu kadın nasıl onlardan önce vefat ediyor..? Ben Türkiyedeki en ağır coronayı geçirdim hala hayattayım ..Buradan savcılara suç duyurusunda bulunuyorum hastahanelerde görev yapan Doktorların kimlikleri açıklansın binlerce şüpheli ölüm var..
  Cevapla
 • ertuğrul baloğlu 3 yıl önce Şikayet Et
  hastaneler koronalı hastalara bedava bakmayacak. hatta test yaptırmak dahi yüksek ücretli olsun ki canları çok yanacak. o zaman akıllanırız. ücretli olursa inan korona morona kalmaz.
  Cevapla
 • ertuğrul baloğlu 3 yıl önce Şikayet Et
  resmen cinayet işlemiş. en ağır ceza verilmeli.
  Cevapla
 • mediA 3 yıl önce Şikayet Et
  30 bin vatandaş her gün pozıtıf olduğunu öğreniyor. İçinizde bilerek size bulaştırdığını düşündüğünüz kişiler varsa mutlaka dava açın. Devlette bu konuya özellikle değinsin, önünü açsın. Hatta bulaştıran kişinin sigortası ile hasta ettiği kişi tedavi olsun. İnsanoğlu cebine değen zararla ancak kötülük yapmaktan cayıyor maalesef
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Dolmabahçe'de önemli görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haniye'yi kabul etti
Tokat depremi sonrası kritik uyarı! 'Ateş çemberi gibi' diyerek bir ilimize dikkat çekti!