Bal arısıyla romatizma tedavisi olmak istedi, hayatını kaybetti!

İstanbul'da romatizma ağrısı çeken Bülent Erdem Uygur Türk'ü Maisumu Aili ile tanışarak bal arısı zehriyle romatizma tedavisine başladı. Her seansta bir arı tarafından sokulan Erdem son seansta 2 arı birden sokunca hayatını kaybetti.

Bal arısıyla romatizma tedavisi olmak istedi, hayatını kaybetti!
Bal arısıyla romatizma tedavisi olmak istedi, hayatını kaybetti!
GİRİŞ 30.07.2021 09:44 GÜNCELLEME 30.07.2021 10:19
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

İstanbul Zeytinburnu'nda yıllardır romatizma ağrıları çeken Bülent Erdem, Çin vatandaşı Uygur Türk’ü Maisumu Aili ile tanışarak, balarısı zehriyle romatizma tedavisine başladı. Her seansta balarısı tarafından bir kez sokulan Erdem’e son seansta iki arı sokturuldu. Aniden fenalaşan Erdem kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş'ta bir çiftçi kimliğini kaybetti, kabusu oldu!Kahramanmaraş'ta bir çiftçi kimliğini kaybetti, kabusu oldu!


İYİLEŞTİREBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ

İstanbul Zeytinburnu’nda yaşayan, 58 yaşındaki Bülent Erdem, yıllardır romatizma ağrılarından şikayetçiydi. Bir arkadaş ortamında 61 yaşındaki Çin vatandaşı Maisumu Aili ile karşılaştı. Romatizma ağrılarından bahsetti. Aili, romatizma ağrılarına balarısı tedavisi uygulayabileceğini ve kendisini iyileştirebileceğini söyledi.

2 ARI SOKUNCA ÖLDÜ

Hürriyet gazetesinin haberine göre, her seansta bir kez arıya sokturulan Bülent Erdem son seans olan 8. seansta iki arı tarafından sokturuldu. Son seansın ardından aniden fenalaşan Erdem, ambulansla hemen hastaneye götürüldü. Erdem, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Erdem’in cansız bedeni incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

ARI ŞİFACISI GÖZALTINDA

Polis, olayın ardından Maisumu Aili’yi gözaltına aldı. ‘Taksirle öldürme’ suçlamasıyla sorgulanan Aili, “Her gün bir seans yapıyorduk. Her seansta bir arıya sokturuyordum. Tedavinin son aşamasında iki arıya sokturunca fenalaştı” dedi. Emniyet’teki sorgusunun ardından adliyeye çıkarılan Maisumu Aili serbest kaldı. Sınır dışı işlemleri için İl Göç İdaresi’ne teslim edildi.

SON SEANSIYDI

Bülent Erdem’in oğlu Berk Erdem, babasının bir tanıdığı vasıtası ile tedaviye gittiğini belirterek, "Seanslara katıldığından benim haberim vardı, romatizma için gidiyordu. O gün zaten sıkıntıları vardı iyi hissetmiyordu kendini, son seansında da orada ölmüş, kalp masajı falan yapmışlar ama kurtaramamışlar. Ambulansa haber vermişler ama artık çok geçmiş. Şoke olduk” şeklinde konuştu.

KAYNAK: HÜRRİYET
YORUMLAR 1
  • Memoral 2 yıl önce Şikayet Et
    Allah rahmet eylesin.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Bakan Tunç: Cumhurbaşkanımız kedi Eros için beni aradı
İsrailliler, Tel Aviv'de Netanyahu karşıtı gösteri düzenledi