1500 davetli düğünde gelin ve damada 2 milyon lira para ve 4 kilo altın taktı

Ankara'da 20. ve 21. Dönem Milletvekili Mustafa Bayram’ın torunu Emin Bayram ve 23. Dönem Milletvekili Saffet Kaya’nın kızı Merve Kaya’nın nikah törenine katılan 1500 davetli çifte 2 milyon lira nakit para ve 4 kilo altın taktı.

1500 davetli düğünde gelin ve damada 2 milyon lira para ve 4 kilo altın taktı
1500 davetli düğünde gelin ve damada 2 milyon lira para ve 4 kilo altın taktı
GİRİŞ 07.09.2021 14:29 GÜNCELLEME 07.09.2021 20:10
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

Ankara’da özel bir otelde, 20. ve 21. Dönem Van Milletvekili Mustafa Bayram’ın torunu Emin Bayram ve 20. ve 21. Dönem Doğru Yol Partisi ve 23. Dönem AK Parti Ardahan Milletvekili Saffet Kaya’nın kızı Merve Kaya için nikah töreni düzenlendi. Erkek tarafı, gelin alma merasimi için oluşturulan 100 araçlık konvoy ile nikah töreninin yapıldığı otele geldi. Bin 500 davetlinin bulunduğu törende, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, 23. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, eski İçişleri bakanı Efkan Ala ve Abdülkadir Aksu, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız gibi birçok siyasi isim de katıldı. Merve ve Emin çifti, nikah töreninde Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un sorusuna “evet” diyerek dünya evine girdi. Çiftin evliliğine, düğüne davet edilmiş 25’i aşkın siyasetçi tek tek şahit oldu. Altınok tarafından nikahları kıyılan çifte aile cüzdanını, uzun yıllar Türk siyasetinde yer almış eski Meclis Başkanı Köksal Toptan takdim etti.

Aşiret düğününde damada 3,4 milyon TL, geline kilolarca altın takıldı!Aşiret düğününde damada 3,4 milyon TL, geline kilolarca altın takıldı!

Ağrı'da aşiret düğününe katılan 2 bin kişi 1 milyon değerinde takı taktı!Ağrı'da aşiret düğününe katılan 2 bin kişi 1 milyon değerinde takı taktı!2 MİLYON LİRA NAKİT PARA VE 4 KİLO ALTIN

Müzik dinletisi, yemek ikramı ve oyun havaları eşliğinde çekilen halayın ardından yeni evli çiftin takı merasimine geçildi. Takı merasiminde davetliler, teker teker yeni evli çifte para ve altın taktı. Pandemi önlemleri dolayısıyla bir sandığa zarf koyarak atılan paraların yanı sıra geline çok sayıda altın kolye, beşi bir yerde ve bilezik takıldı. Gün sonunda Ertoşi Aşireti’nin önden gelen ismi Hamit Bayram’ın oğlu Emin Bayram’a 2 milyon lira nakit para, geline ise 4 kilo altın takıldı. Saat 19.00’da başlayan nikah töreni gece yarısına kadar devam etti. 

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 24
 • Zulal 2 yıl önce Şikayet Et
  Zenginin malı züğürdun çenesini yorar
  Cevapla
 • Sevgi 2 yıl önce Şikayet Et
  SAFFET KAYA KAYA VE BAYRAM AİLESİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ Milletvekilimiz sayın Saffet Kaya’nın kızı Merve Kaya Bayram ve Emin Bayram çiftinin düğün merasimindeki takılan takı bedelinin bir miktarının hayır kuruluşlarına taksim edileceği kamuoyuna duyurulur. Bu örnek davranışlarından dolayı Kaya ve Bayram ailesini tebrik ederiz.
  Cevapla
 • Osman 2 yıl önce Şikayet Et
  Cildimisin hiç haberimiz yok enterasn
  Cevapla
 • Feride 2 yıl önce Şikayet Et
  Sadece görgüsüzlük fakir fukarayı görmez bunların böylesi
  Cevapla
 • İzmirli 2 yıl önce Şikayet Et
  Para yok, açız derler birde
  Cevapla
 • Ebubekir 2 yıl önce Şikayet Et
  Onlar açız demiyo ki nankörler açız diye çığırtkanlık yapiyo
  Cevapla
 • Sevgi 2 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşlar her kafadan bir laf çıkıyor takıyı takanlara diyeceğim yok ama Saffet Kaya Vekil olduğu dönem aldığı maaşının bir kuruşunu yemedi Ardahanın ihtiyacı olan köylerine vermiştir biraz araştırın ondan sonra yazın damat tarafını bilmem ama bir Ardahanlı olarak Saffet Kaya adam gibi adamdır
  Cevapla
 • T.S 2 yıl önce Şikayet Et
  Ben 3bin kışı davet etsem 3 binlira zor toplarım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
IMF Başkan Yardımcısı, Şimşek ile fotoğraf paylaştı
Türkler 800 milyar doların peşinde! Erdoğan'dan haber bekliyorlar