89 yaşındaki kadın yola fırladı ve...

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 89 yaşındaki Aliye Can isimli kadın, evinin önündeki caddenin özel mülkünden geçtiğini öne sürerek araçların geçişine izin vermedi. Caddenin kadının özel mülkünden geçtiği anlaşılınca zabıta ekipleri şerit çekerek yolu kapattı

89 yaşındaki kadın yola fırladı ve...
89 yaşındaki kadın yola fırladı ve...
GİRİŞ 14.03.2018 21:31 GÜNCELLEME 14.03.2018 21:31
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Türkkuyusu Mahallesi Mars Mabedi Caddesi üzerindeki evinde yaşamını sürdüren 89 yaşındaki Aliye Can, caddenin kendi arazisinden geçtiği ve araçların da cadde kenarına diktiği çamları çiğnediği gerekçesiyle yolun ortasında durarak araç geçişine izin vermedi.
Kimi araç sürücüleri ile tartışma yaşayan Aliye Can, uzun süre yolu trafiğe açmadı. Durumu haber alan polis ekipleri bölgeye intikal etti. Durumu değerlendiren ekipler, caddenin Aliye Can'ın arazisinden geçtiğini tespit etti.

Polis, daha sonra yaşlı kadını evine gitmeye ikna etti. Bir süre sonra bölgeye gelen zabıta, caddenin giriş ve çıkışını şerit çekerek yolu trafiğe kapattı.
Aliye Can, "Buradaki sıkıntı burasının yol olmamasından kaynaklanıyor. Burası bizim özel mülkümüz. Belediye ile irtibat halindeyiz, bir şeyler yapılacak" dedi.

Yaklaşık 2 saat sonra zabıtanın çektiği şeritlerin kopartıldığı ve caddenin araç trafiğine açıldığı görüldü.

ETİKETLER
Muğla
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Siirt 56 8 ay önce Şikayet Et
  yol teyzenin arazisi çıktı teyze haklı çıktı
  Cevapla
 • MAHMUT BEY 8 ay önce Şikayet Et
  egeli ciddiye almayın
  Cevapla
 • güzelsöz 8 ay önce Şikayet Et
  "cadde kenarına diktiği çamları çiğnediği gerekçesiyle yolun ortasında durarak araç geçişine izin vermedi." Helal olsun teyzeme..Kıyametin kopacağını da bilsen elindeki fidanı dik ve koru...
  Cevapla
 • Seko 8 ay önce Şikayet Et
  Haklı olabilirsin teyzeciğim fakat bugüne kadar neredeydin?
  Cevapla
 • ayıp 8 ay önce Şikayet Et
  bu insanlar yaşlı diye mi yapılıyor bu?
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Merkel'den tarihi itiraf: Geç anladık
Kılıçdaroğlu'ndan işçilere sokak çağrısı