Ayyıldız Tim, Soma için o siteleri hackledi

Türk hacker grubu Ayyıldız Tim Soma'da yaşanan maden faciası nedeniyle bugün yurdun çeşitli yerlerinde provokatif eylem yapan çeşitli sendikalarında yer aldığı internet sitelerini erişime kapattığını duyurdu.

Ayyıldız Tim, Soma için o siteleri hackledi
Ayyıldız Tim, Soma için o siteleri hackledi
GİRİŞ 15.05.2014 04:48 GÜNCELLEME 15.05.2014 04:48
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Soma'da meydana gelen ve son gelen bilgilere göre 274 işçinin hayatını kaybettiği maden faciası ile ilgili olarak bugün yurdun çeşitli noktalarında protesto gösterileri düzenlendi.

Gösterilerde yine ön plana çeşitli sendikalar çıktı. Polislerin eylemcilere yaptığı tüm uyarılara rağmen eylemciler çeşitli yerlerde kamu malına ve çevreye zarar vermeye başlayınca müdahale gecikmedi.

Tüm Türkiye Soma'da yaşanan felaketin acısını yaşıyor ve gelecek güzel haberleri bekliyorken, yapılan provokatif eylemler de ön plana çıktı. İstanbul, Ankara, İzmir'de olmak üzere diğer illerimizde çeşitli protesto gösterileri düzenlendi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Soma'da yaptığı açıklamada, 'Soma halkının, bölge halkının yanında olacağız' dedi.

Başbakan Erdoğan, sağlıklı bilgilendirme konusunda, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı başta olmak üzere, sadece yetkililerin açıklamalarının dikkate alınmasını istedi. Erdoğan, "Fırsatçılara, daha da dikkatli olunmasını rica ediyorum" uyarısını yapmıştı.

"SİZİN UMRUNUZDA MI GARİBAN MADENCİ?"

Türk hacker grubu Ayyıldız Tim ise yaşanan bu olaylara sessiz kalmadı, Ayyıldız Tim akşam saatlerinde çeşitli sendika ve örgütlerin internet sitesinin erişime engellendiğini duyurdu. Ayyıldız Tim sitelerin erişime kapandığını TGB'ye çok sert bir mesaj vererek duyurdu.

İşte Ayyıldız Tim'in yaptığı o açıklama;

TGB'li gençler! Siz Türkiye'yi karıştırmak istiyorsaniz biz buna engel oluruz. Biz sizleri iyi biliriz, sizin umrunuzdamı gariban emekçi, madenci. Sizin umrunuzda olan konuları biz biliyoruz ortalığı karıştırmak! Yaptığınız hiç birşey karşılıksız kalmaz!'

Ayyıldız Tim, TGB ve bir çok sitenin internete erişime kapandığını duyurdu. Söz konusu açıklamada, DİSK, TGB ve Türk Tabipler Birliği'nin internet adreslerini yayınlayarak erişime kapatıldığını belirtildi.

ETİKETLER
Grup hacker
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • hursit dilaver 5 yıl önce Şikayet Et
  siz asıl şuna dikkat edin... bir de bu olay olduğunda tayyip beye çakacağız diye medyalarında kokteyl partiler verip, takla atan pandispanyacılar için birşeyler yapsanız, kat kat sevaba girersiniz..elbet bu ölümler acı...ama ülkeyi karıştırmak isteyenlere asla müsade etmemek lazım. solcu,sendikacı,kemalistçi,İPli,TİPli,laikçilerden zarar gelmez. onlar zaten kendi yollarında.. ama asıl tehlike bu pandispanyacılarda.UNUTMAYIN,DEMİN SAYDIKLARIMIN ZEKASI İLE BUNLARI ZEKASI ARASINDA 5 KAT FARK VARDIR.bunlarla baş edemezsiniz, ötekiler, 1 mayısla,grevle falan tatmin olur.hayatları o kadar..ama bu pandispanyacı tayfası ülkeyi ele geçirmek için çalışır.
  Cevapla
 • erkan uslu 5 yıl önce Şikayet Et
  ellerine sağlık.... sitelerin yerine bunları da hacklasak nasıl olur ülkemiz tertemiz olur...
  Cevapla
 • merve B. 5 yıl önce Şikayet Et
  iyi yapmışlar.. iyi yapmış hackerlerimiz ellerine kollarına sağlık. bu acı günümüzde ne demek miş provakatör
  Cevapla
DİĞER HABERLER
En erken emeklilik yaşı Türkiye'de!
Trakya'da umutlandıran keşif: Hidrokarbon kaynaklarına ulaşıldı