Türkiye'den ABD'yi çıldırtacak Zeytin Dalı hamlesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ABD Büyükelçiliği önündeki Nevzat Tandoğan Caddesi'nin adının, 'Zeytin Dalı' olarak değiştirilmesi için gerekli teklifin imzalandığını ve bu akşam Belediye Meclisi'nde başkanlık önergesinin sunulacağını duyurdu.

 • GİRİŞ12.02.2018 16:28
 • GÜNCELLEME12.02.2018 17:15
Türkiye'den ABD'yi çıldırtacak Zeytin Dalı hamlesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ABD Büyükelçiliği önündeki caddenin adının Zeytin Dalı olarak değiştirileceğini açıkladı. 

 

 

Tuna, "ABD Büyükelçiği önünde bulunan Nevzat Tandoğan Caddesi'nin adını ''Zeytin Dalı'' olarak değiştirmek için gerekli teklifi imzaladık. Bu akşam Ankara Büyükşehir Meclisimize başkanlık önergesini sunacağız. Hayırlı olsun, aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun.'' ifadelerini kullandı. 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar87

 • seda 5 gün önce Şikayet Et
  Ne kadar boş işlere kafa yoruyorsunuz yorumlarınızı okudukça şaşırıyorum biz buyuz işte başka ne diyeyim
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Midyat 5 gün önce Şikayet Et
  Doğrusu, bu kadar büyük “hamle” beklemiyorduk. Tebrikler...
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Huvel Baki 41 5 gün önce Şikayet Et
  Çok komiksiniz. Kendinizi düşürmeyin bu kadar. Güçlü ülkenin yapacağı şeyler değil bunlar. Zaten gerekeni yapıyor, Başkomutan ve ordumuz.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • slm 5 gün önce Şikayet Et
  Ezanin turkce oldugu baski donemlerinde islama islam alimlerine oyle bir zulum etmisti ki en son geberdiginde cenazesi cop arabas ile tasinmisti. Her kurban oldugum allahim. Cok sukur.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • ali 5 gün önce Şikayet Et
  işinizmi yok..cadde ismiyle şoka uğrayacaklarmış.çokta umurlarında.böyle şeylerle anca bizim vatandaşları avutmaya calısırsınız.Abd ile savastayız.Türkiye elektromanyetik silah üretip amerikaya karşı kullanır öyle şok olurlar..incirliği kapatıp radarlarını devre dışı bırakırsın
  Cevapla Toplam 8 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat