İlknokta kitapseverlere kargo ödetmiyor

İnternet alışverişinde, tüketicilerin en çok şikayet ettiği konulardan biri olan alışverişlerde kargo ücreti ödeme zorunluluğuna; online kitap satış sitesi İlknokta.com alternatif bir hizmet sunuyor.

  • GİRİŞ26.03.2013 12:08
  • GÜNCELLEME26.03.2013 13:14
İlknokta kitapseverlere kargo ödetmiyor

Sadece Ilknokta tarafından sunulan bu hizmette kitapseverler 25 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek "Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava Kampanyası" ile, yapacakları tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemeyecek. Alışverişlerde kargo ücreti ödemeyen okurlar aynı zamanda %40'a varan indirimlerle de istediklere kitaplara ulaşabiliyorlar. Havale veya kredi kartı ile ödeme yapılacak tüm siparişler için geçerli olan kampanyada telefon ile de sipariş verilebiliyor.

Kampanya süresince Can Dündar, Sunay Akın, Türkan Şoray, Mehmet Altan, Mario Levi, Etgar Keret, Jasper Kent, Susanna Tamaro gibi önemli yazarların imzalı kitaplarının yanı sıra özel indirimli setler de satışa sunuluyor. Taht Oyunları, Franz Kafka, Açlık Oyunları, Sherlock Holmes, Kralkatili Güncesi, Tolkien, Ahmet Ümit, Grinin Elli Tonu üçlemesi gibi özel setler de Kargo Bedava Kampanyası'nın dikkat çeken fırsatları arasında.

İlknokta.com, 2005 yılında İthaki Yayınları bünyesinde kuruldu. Bugün 150.000 üyeye sahip olan İlknokta.com, nadir bulunan kitap ve setleri satışa sunmasıyla dikkat çekiyor.

KAYNAKHABER7

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat