Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105.bölümde neler oldu? EDHO son bölüm ATV'de...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 104.bölümü ile ATV'de ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Çakırbeyli ailesi parçalanmaya çok yakındır. Diğer taraftan gün geçtikçe düşman kazanan Hızır'ın işleri beklediği gibi gitmez. Peki, Eşkıya son bölümün ardından, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105.bölüm fragmanı geldi mi?

GİRİŞ 30.05.2018 09:21 GÜNCELLEME 30.05.2018 09:21

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 104.bölümü seyirci ile buluştu. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 104.son bölümde; legalleşme yolunda adımlar atan Çakırbeyliler'in işleri Ekrem engeline takılır. Diğer yandan Şahin Ağa Ünal Kaplan intikamını almaya çok yakındır. Hızır ve Meryem'in arası iyice açılırken, Meryem'in son hamlesi Çakırbeyli ailesinin parçalanmasına neden olur. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından, merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, EDHO son bölüm detayları...

 

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105.bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 105.bölümü ile 29 Mayıs Salı akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 104.bölüm izlemek için tıklayınız

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

CIA'in gözden çıkardığı Ekrem, Hızır'ın ellerinden ölüme yollanırken diğer tarafta Şahin Ağa da Ünal Kaplan'dan intikamını almaya çok yakındır. Düşmanların tek tek yok edildiği günlerde, Ekrem'in otellerine el koyarak legalleşme yolunda adım atan Çakırbeylilerin hevesleri kursaklarında kalır. Ellerindeki devir işlemlerine ait belgeler dahi Hızır'dan bir adım önde giden Sam'in planlarına engel olamayacaktır. Arkasına CIA'in büyük desteğini alan Kudret'in daha güçlü bir halde korku salmaya devam edeceği aşikardır. Günler geçtikçe dostlarını kaybedip yeni düşmanlar kazanan Hızır'ın ise işleriyle ilgili büyük bir değişime gitmesi artık şart olmuştur. Çakırbeyli hanesinde de huzursuzluk devam etmektedir. Evliliğiyle ilgili kararından dönmeye niyeti olmayan Meryem, anlaşmaya yanaşmayan Hızır ile boşanabilmek için her yola başvurur. Bu yollardan bir tanesinin sonunda ise tüm aileyi parçalayacak bir yıkım olacaktır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Koronavirüsü yenen hastalar özel izinle görüntülendi
Son Dakika: Koronavirüste bumerang etkisi! Güney Kore kötü haberi duyurdu: Sayı daha da artacak