Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda ne zaman başlayacak?

‘’Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlayacak?’’ sorusu yeni sezonun gelmesiyle birlikte yoğun bir şekilde sorgulanmaya başlandı. Vatanım Sensin dizisinin tutkunları dizinin yeni sezonda ne zaman başlayacağını oldukça merak ediyor. Peki, yüksek izlenme oranlarına sahip ve izleyicileri ekrana kilitleyen Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlayacak? İşte, yanıtı…

  • GİRİŞ23.09.2017 09:59
  • GÜNCELLEME23.09.2017 09:59
Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda ne zaman başlayacak?

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Vatanım Sensin dizisi oyuncuları, konusu ve senaryosuyla en çok ses getiren çarpıcı dönem dizisi olmayı başardı. Vatanım Sensin dizisi 8 Haziran tarihinde 31. bölüm sezon finaliyle yine izleyicilerin gönüllerini fethederek ekranlarda yer aldı. Vatanım Sensin dizisinin yeni sezondaki fragmanı henüz yayınlanmadı. Bununla birlikte yeni sezonda Vatanım Sensin dizisinin ne zaman yayınlanacağını öğrenmek isteyen izleyiciler için dizinin başlayacağı tarihe ilişkin net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, Vatanım Sensin dizisinin yeni sezonunun eylül ayı içerisinde başlaması bekleniyor.

Vatanım Sensin dizisini takip eden izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan biri olan ‘’Mustafa Kemal Paşa'ya planlanan suikasti engellemeye çalışan Cevdet öldü mü?'' sorusunun yanıtı yeni sezonla birlikte kesinlik kazanacak.

31.BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun