Fatih Portal: Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz...

Fox TV ekranlarında yayınlanan Ana Haber bültenini sunan Fatih Portal ilerleyen günlerde Meclis Genel Kurulu'na gelecek olan "müftülere evlendirme yetkisi" verilmesini öngören yasa değişikliği hakkında ilginç bir yorumda bulundu.

Fatih Portal: Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz...
Fatih Portal: Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz...
GİRİŞ 12.10.2017 09:13 GÜNCELLEME 12.10.2017 09:16
Bu Habere 45 Yorum Yapılmış

Ana Haber'de Portakal, müftülere evlendirme yetkisi verilmesiyle ilgili; "Bu adımın altında başka bir şey var mı?" dedi.

"BANA HASTALIKLI DİYEBİLİRSİNİZ"

Portakal, haberle ilgili gelişmeleri sunduktan sonra şu yorumu yaptı; "Sorgulayan bir insanım özellikle iktidar beni çok ilgilendiriyor. Sorguladığım nokta şu: bu kanunun altında başka bir neden var mı? Güvenemediğim için soruyorum. Bunla ne yapmak istiyorlar. Ben ve benim gibi bir çok insanda öyle bir intiba bıraktılar ki atılan her adımda bir şey arar oldum. Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz."

YORUMLAR 45
 • bende 11 ay önce Şikayet Et
  sana çürükportakal desek
  Cevapla
 • babiss 11 ay önce Şikayet Et
  sen zaten oylesin
  Cevapla
 • annem hep haklıydı 11 ay önce Şikayet Et
  Senin kaşıntın başka. Derdin müftünün nikah kıyması değil. Yasalar değiştikçe titriyorsunuz. İmam Hatip kökenli lider başımızda diye çekemiyorsunuz. Laikliğin dibine vurmuş at gözlüklü YOBAZLAR!
  Cevapla
 • Savaş özdemir 11 ay önce Şikayet Et
  Sen bir ajansın sana türk demek hata olur günah işler insan .
  Cevapla
 • cahit57 11 ay önce Şikayet Et
  Ben bu kararın dinimize,kültürümüze uygun olduğunu biliyorum... Bence çok güzel olur. ...hiristiyan kilise de evlenirken modern, biz dini nikahimizi üni mezunu müftüden kiydirirsak arkasindan bişey arayacakmısız yok ya
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan: Taviz verilmeyecek
Azerbaycanlı iş adamına saldırı! Hayatını kaybetti