Fatih Portal: Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz...

Fox TV ekranlarında yayınlanan Ana Haber bültenini sunan Fatih Portal ilerleyen günlerde Meclis Genel Kurulu'na gelecek olan "müftülere evlendirme yetkisi" verilmesini öngören yasa değişikliği hakkında ilginç bir yorumda bulundu.

 • GİRİŞ12.10.2017 09:13
 • GÜNCELLEME12.10.2017 09:16
Fatih Portal: Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz...

Ana Haber'de Portakal, müftülere evlendirme yetkisi verilmesiyle ilgili; "Bu adımın altında başka bir şey var mı?" dedi.

"BANA HASTALIKLI DİYEBİLİRSİNİZ"

Portakal, haberle ilgili gelişmeleri sunduktan sonra şu yorumu yaptı; "Sorgulayan bir insanım özellikle iktidar beni çok ilgilendiriyor. Sorguladığım nokta şu: bu kanunun altında başka bir neden var mı? Güvenemediğim için soruyorum. Bunla ne yapmak istiyorlar. Ben ve benim gibi bir çok insanda öyle bir intiba bıraktılar ki atılan her adımda bir şey arar oldum. Bana hastalıklı kafa diyebilirsiniz."

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar45

 • bende 4 ay önce Şikayet Et
  sana çürükportakal desek
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • babiss 4 ay önce Şikayet Et
  sen zaten oylesin
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • annem hep haklıydı 4 ay önce Şikayet Et
  Senin kaşıntın başka. Derdin müftünün nikah kıyması değil. Yasalar değiştikçe titriyorsunuz. İmam Hatip kökenli lider başımızda diye çekemiyorsunuz. Laikliğin dibine vurmuş at gözlüklü YOBAZLAR!
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Savaş özdemir 4 ay önce Şikayet Et
  Sen bir ajansın sana türk demek hata olur günah işler insan .
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • cahit57 4 ay önce Şikayet Et
  Ben bu kararın dinimize,kültürümüze uygun olduğunu biliyorum... Bence çok güzel olur. ...hiristiyan kilise de evlenirken modern, biz dini nikahimizi üni mezunu müftüden kiydirirsak arkasindan bişey arayacakmısız yok ya
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat