Ünlü şarkıcı Linet itiraf etti! "Bir Yahudi olarak Türkiye'de..."

Çıkarmış olduğu yeni albümüyle sahnelere tekrardan dönen ünlü şarkıcı Linet verdiği bir röportajda Bir Yahudi olarak Türkiye’de güvendeyim” açıklamasında bulundu.

Ünlü şarkıcı Linet itiraf etti! "Bir Yahudi olarak Türkiye'de..."
Ünlü şarkıcı Linet itiraf etti! "Bir Yahudi olarak Türkiye'de..."
GİRİŞ 07.02.2018 10:36 GÜNCELLEME 07.02.2018 10:36

‘Bilir misin?’ adlı yeni bir albüm çıkaran şarkıcı Linet, Günaydın'dan Özlem Avcı'ya konuştu: “Bir Yahudi olarak Türkiye’de güvendeyim” deyip ekledi: Bana ‘Neden Türkiye’de yaşıyorsun?’ diye soruyorlar. Burası benim vatanım. Bu ülkede kimse bana hakaret etmedi. Osmanlı’dan bu yana, 600 yıldır bu topraklardayız şekilde samimi itiraflarda bulundu.

"DEFOL GİT"

 

 

Şarkıcı, "Ben bu ülkenin vatandaşıyım. Kendimi hiç olmadığım kadar güvende hissediyorum. Hiç kimse bana hakaret etmedi, 'Defol git' demedi; tam tersine bana vatandaşlık verildi. Taa Osmanlı'dan bu yana 600 yıldır bu topraklardayız. Bizim bu topraklarda yaşama sebebimiz, Osmanlı ve Atatürk'tür. Bu, düşman kavgasına dönüşemez çünkü başlangıcımız dostluk üzerine." dedi.

"ABD, Kudüsİsrail'in başkenti olarak tanıdı. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kudüs, Filistin'in başkentidir" diyerek tüm dünyaya çağrıda bulundu. Kudüs konusunda neler diyeceksiniz?" sorusuna ise sanatçı şöyle cevap verdi;

"Kudüs herkesindir çünkü üç dinin merkezi... Bu tür dini yerler tüm dünyaya aittir. Bir Yahudi olarak camiye gidip dua edebilirim, kiliseye gidip mum da yakabilirim. Bu tamamen Allah'la kul arasında. Gerçekten bir kardeş kavgasındayız; tüm dünyada kaos yaşanıyor. Gizli odalarda bizi kukla gibi birbirimize düşürüyorlar. Üçüncü dünya savaşı çıkarmaya çalışıyorlar. Artık tufaaya düşmeyelim."

Linet, Zeytin Dalı Operasyonu sorusuna ise "Her ülke, vatandaşlarını korumak için sınırlarına sahip çıkmak zorunda. Herkes sınırlarını korumalı. Kendi vatanımız için tabii ki savaşacağız" şeklinde cevap verdi.

KAYNAK: SABAH
YAZDIR
YORUMLAR 58
 • Ali aksoy 6 ay önce Şikayet Et
  Beyni,gözü,kulagi,agzi olan bu hanimefendinin söylediklerini,anlamak teşekkür etmek yerinde olur.
  Cevapla
 • sedat 6 ay önce Şikayet Et
  helal olsun linet hanım siz bile anladınız bizim eşşekler anlamadı
  Cevapla
 • Mustafa ARI 6 ay önce Şikayet Et
  Türk Tabipler birliği ve Selo'ya duyurulur.
  Cevapla
 • Bir dost 6 ay önce Şikayet Et
  Allah müslümanlığı nasip etsin
  Cevapla
 • Aks68 6 ay önce Şikayet Et
  bizler sadece filistin değil tüm mazlumların yanındayız bizler yahudiye değil zalime düşnanız zalimi tutan da bixim düşmanımız
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan Kato Dağı’ndaki askerlere seslendi
Ne olduğunu biliyor musunuz?