Nazan, Hülya'yı klibinde nasıl oynattı!

Pop müziğin ünlü sesi Nazan Öncel, ile Hülya Avşar'ı tam 6 yıldır küs. Ama Öncel, 6 yıldır küs olduğu Avşar'ı kendi klibinde oynatmayı başardı. Hayır barışmadılar. Hâlâ küsler. Peki bu nasıl oldu?

Nazan, Hülya'yı klibinde nasıl oynattı!
Nazan, Hülya'yı klibinde nasıl oynattı!
GİRİŞ 03.06.2005 16:12 GÜNCELLEME 03.06.2005 16:12
Galaya bile gitmemişti

Nazan Öncel 6 yıl önce katıldığı 'Hülya Avşar Şov'da ünlü sanatçının sorularına kızınca, ona 'Yalaka' diyerek stüdyoyu terk etmişti. İki ünlü, aradan uzun bir süre geçmesine rağmen hâlâ barışmadı. Ancak ikili, geçtiğimiz aylarda Kutluğ Ataman'ın zoruyla aynı projede buluştu. Ataman'ın yönettiği, Avşar'ın başrol oynadığı 'İki Genç Kız'ın müziklerini Nazan Öncel yapmıştı. Fakat aynı projede yer almalarına rağmen Avşar'la bir araya gelmek isteyen Öncel, bu nedenle filmin galasına bile katılmamıştı.

Hülya'ya çalım attı
Buna rağmen Nazan Öncel, Hülya Avşar'ı yeni klibinde oynatmayı başardı! Ünlü sanatçı, geçtiğimiz gün 'İki Genç Kız'da kullanılan 'Hayat Güzelmiş' adlı şarkısına klip çekti. Kemerburgaz'da çekilen klibin yönetmenliğini, filmin de yönetmeni olan Kutluğ Ataman yaptı. Şarkı, film müziği olduğu için, klibin üçte ikisi de 'İki Genç Kız' filminin görüntülerinden oluştu. Bu yolla Nazan Öncel, ezeli düşmanı Hülya Avşar'ı klibinde oynatarak, ona çalım atmış oldu!

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kur'an-Kerim'de şehitlik! Siz anlayamazsınız...
Son dakika: İdlib'de 33 askerimiz şehit oldu! Açıklamalar peş peşe...