Masterchef Barış kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Barış Demir nereli?

Katıldığı ilk turda Masterchef 2020 şampiyonu Serhat hakkında söyledikleri ile dikkatleri üzerine çeken Masterchef Barış adından söz ettiren isimler arasında. Masterchef 2022 ana kadrosuna dahil olan 15. yarışmacı olan Barış Demir'in kariyeri merak edildi. İşte, araştıranlar için Masterchef Barış biyografisi...

Masterchef Barış kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Barış Demir nereli?
Masterchef Barış kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Barış Demir nereli?
GİRİŞ 18.08.2022 10:03 GÜNCELLEME 18.08.2022 10:03

Masterchef Barış 1999'da dünyaya geldi. Soyadı Demir'dir. Kebapçı bir ailenin evladıdır. Şimdilerde 23 yaşındadır.

Masterchef Dilan kimdir ve nerelidir? Masterchef Dilan Karataş biyografisiMasterchef Dilan kimdir ve nerelidir? Masterchef Dilan Karataş biyografisi

İlk, orta ve lise öğreniminin ardından profesyonel mutfağa geçiş yaptı. Bir yandan eğitim hayatına devam ederken öteki yandan da mutfakta kendini geliştirdi. Küçük yaşlardan itibaren ailesinden mutfak bilgileri edinen Barış, aşçılık yolunda emin adımlarla ilerledi. 

Bodrum'da ikamet eden Barış Demir, Torba'da bir restoranda aşçılık yapmaktadır. 

Masterchef Burak Kaya kimdir? Masterchef Burak'ın asıl mesleği ne? Masterchef Burak Kaya kimdir? Masterchef Burak'ın asıl mesleği ne?

MASTERCHEF ANA KADROYA DAHİL OLDU

Barış Demir, Masterchef 2022 yarışmasına katıldı. Yarışmanın ilk turunda jüri üyelerinden 3 evet alarak Mastarchef yolculuğuna başladı. Ardından katıldığı 3'lü düelloda da başarı elde eden Masterchef Barış, ana kadro girme mücadelesi verdi. Programın 17 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde rakiplerini eledi ve Masterchef' 2022'nin 15. yarışmacısı oldu. 

Masterchef Kaan kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Kaan nereli?Masterchef Kaan kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Kaan nereli?

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL