Mısır'dan küstah Doğu Akdeniz çıkışı: Yeterli silahımız var

Mısır'da bir komutan, Doğu Akdeniz'de ülkelerine yönelik tehditlere karşı ordunun yeterli silaha sahip olduğunu açıkladı

Mısır'dan küstah Doğu Akdeniz çıkışı: Yeterli silahımız var
Mısır'dan küstah Doğu Akdeniz çıkışı: Yeterli silahımız var
GİRİŞ 21.10.2021 16:40 GÜNCELLEME 21.10.2021 16:43
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

Mısır Deniz Kuvvetleri Komutanı Ahmed Halid Tevfik, Mısır ordusunun Doğu Akdeniz'deki tehditlerle başa çıkmak için yeterli silaha sahip olduğunu söyledi.

Tevfik, Ortadoğu'da deniz güvenliği ile ilgili zorluklar ve bölgedeki uluslararası ve bölgesel değişikliklerden kaynaklanan çatışmaların çeşitliliği ve bunların Mısır ve Arap ulusal güvenliği üzerindeki etkileri ışığında, bir kararın alındığını da sözlerine ekledi.

 

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 18
 • Ahmet. 1 ay önce Şikayet Et
  cesaretiniz varmi sisi.firavunu
  Cevapla
 • Sfr 1 ay önce Şikayet Et
  Silah çokta cesaret yok firavunda
  Cevapla
 • Barakuda 1 ay önce Şikayet Et
  he he biliyoruz biz sizin ordunuzu israil arap savaşlarından üretmeyi geçtim sizde o silahları kullanacak beyin yok
  Cevapla
 • Reis 1 ay önce Şikayet Et
  Siz Neyin Kafasını Yaşıyorsunuz Siz Kime Kafa Tutuyorsunuz ALLAH VAR ALLAH islamın TEK ordusu TÜRKİYEDİR çok canlar yanar çok canlar kaybolur Yunan’ından Mısırına İsrail’inden Ermenist a Fransa’dan İran a İSTERSENİZ ağ babanız ABD gelsin burası Türkiye Burdan Çıkış yok SOYSUZ DEDELERİNİZ iyi bilir
  Cevapla
 • Vahvah! 1 ay önce Şikayet Et
  Bana bak uleyn çok geri deki kâmil.... sayısal üstünlük değil niteliksel üstünlüktür askeri gücün etkisi. Şu anda TSK nın bilinen envanterindeki teknolojik güç yeyerince caydırıcı. Bir de envanterinde olmayıp da operasyonlarda yest edilen süpriz silah ve mühimmatlar bir savaşın kaderini lehe çevirecek nitelikte. Dallama sizinkiler yani fetö ordu içinde hakimken sebep olduklarınızın şehadet oranı en aza indiyse o büzükdeşin pkk ile mücadeleye verdiğimiz önemdendir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Merkez Bankası'ndan dolara son dakika müdahalesi
Bakanlık resmen duyurdu: Operasyon başladı