AÖF sınavları ne zaman yapılacak, online mı? AÖF sınav tarihleri belli mi? Takvim açıklandı

AÖF sınavları yüz yüze mi online mı yapılacak diye merak ediliyor. AÖF bahar dönemi vize ve final sınav tarihleri belli oldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2023 akademik takvimi yayımlandı. Peki AÖF sınavları ne zaman yapılacak, online mı? AÖF sınav tarihleri belli mi?

AÖF sınavları ne zaman yapılacak, online mı? AÖF sınav tarihleri belli mi? Takvim açıklandı
AÖF sınavları ne zaman yapılacak, online mı? AÖF sınav tarihleri belli mi? Takvim açıklandı
GİRİŞ 18.03.2023 17:27 GÜNCELLEME 18.03.2023 17:27
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

AÖF sınavları ne zaman diye sorgulanıyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi sınav tarihleri netlik kazandı. Sınava girecek öğrenciler, AÖF ara sınav ve dönem sonu sınav tarihlerini araştırıyor. Peki AÖF sınavları ne zaman yapılacak, online mı? AÖF sınav tarihleri belli mi? Sınav takvimi yayımlandı!

AÖF ARA SINAVLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

AÖF bahar dönemi ara sınavları (vize) için tarihler netleşti. Üniversite tarafından yayımlanan takvime göre AÖF ara dönem sınavları 15-16 Nisan 2023 tarihlerinde yapılacak.

FİNAL TARİHLERİ BELLİ Mİ?

Yayımlanan takvimde AÖF vize (ara sınav) ve final (dönem sonu sınavı) tarihleri belli oldu. Buna göre 2023 AÖF final sınavları 27-28 Mayıs tarihinde yapılacak.

Belirlenen sınavlara kayıt yenileme işlemi yapmayan öğrenciler katılım sağlayamayacak. Dönem sonu sınavında başarısız olan adaylar yaz okulu sınavlarına katılacak.

YAZ OKULU SINAVI NE ZAMAN?

AÖF yaz okulu sınavları yayımlanan sınav takvimine göre 19 Ağustos 2023 tarihinde uygulanacak.

AÖF SINAVLARI YÜZ YÜZE Mİ YAPILACAK?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sınavları nasıl uygulanacağı hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Sınavlar internet üzerinden yapılması durumunda üniversitesinin resmi sitesi olan anadolu.edu.tr adresinden katılım sağlanacak. Konu hakkında herhangi bir gelişme yaşandığında sizleri bilgilendireceğiz.

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 2
  • Kemal Kenan Kaya 1 hafta önce Şikayet Et
    Kesinlikle online olmalıdır...Bir dünya insan deprem bölgesinden farklı illere gitti...Sınav yeri karışıklığı ve kargaşadan insanlar yeniden eski yerlerine geri gitmek zorunda kalmasın...En azından sınavları iyi geçsin...
    Cevapla
  • Melda 2 hafta önce Şikayet Et
    Yüzyüze yapılsın.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Yabancılar Türkiye'nin adını değiştirdi! Eskiden 'pazar' olarak görüyorlardı
Rusya'dan Türkiye açıklaması: Zor bir proje ama başaracağız