AÖL sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınav tarihleri belli mi?

AÖL sınav tarihleri merak ediliyor. Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri, kayıtlar devam ederken gündeme geldi. Gözler MEB tarafından gelecek habere çevrildi. Peki AÖL sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınav tarihleri belli mi?

AÖL sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınav tarihleri belli mi?
AÖL sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınav tarihleri belli mi?
GİRİŞ 24.05.2023 17:29 GÜNCELLEME 24.05.2023 17:29

AÖL kayıtları devam ediyor. Açık Öğretim Lisesi 3. dönem kayıtları 16 Mayıs tarihinde başladı. AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme  işlemleri devam ederken sınav tarihleri araştırılıyor. Peki AÖL sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınav tarihleri belli mi?

AÖL SINAVLARI NE ZAMAN? AÖL 3. DÖNEM SINAV TARİHLERİ BELLİ Mİ?

AÖL sınav tarihleri henüz netlik kazanmadı. Konu hakkında Milli Eğitim Bakanlığı herhangi bir açıklama yaptığında sizleri bilgilendireceğiz.

AÖL KAYITLARI NE ZAMAN BİTECEK?

MEB, AÖL kayıt tarihleri hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, "2022-3 dönemi yeni kayıt iş ve işlemleri başlamıştır. Kayıtlar 23 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar yapılabilecektir. Banka hesapları ise 22 Haziran 2023 23.59 da kapanacaktır." sözleri kullanıldı.

AÖL YENİ KAYIT KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ.

AÖL KAYIT YENİLEME KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ.

AUZEF final sınavları ne zaman, hangi tarihte? AUZEF sınavları online mı?AUZEF final sınavları ne zaman, hangi tarihte? AUZEF sınavları online mı?

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
CHP'li isimden skandal çağrı: Trakya Türkiye'den ayrılsın!
Herkes bunu konuşuyor: CHP’nin işgalcisi kim?