İstanbul'a 11 Mart'ta 9 ilçede elektrik kesilecek

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş, tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul Avrupa yakasında 11 Mart cumartesi günü itibariyle elektrik kesintisi uygulanacak

İstanbul'a 11 Mart'ta 9 ilçede elektrik kesilecek
İstanbul'a 11 Mart'ta 9 ilçede elektrik kesilecek
GİRİŞ 10.03.2017 10:43 GÜNCELLEME 10.03.2017 16:12

Elektrik dağıtım şirketi tarafından yapılan açıklamada Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Bahçelievler, Esenler, Sariyer, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Bakırköy, Bayrampaşa, Küçükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinde 11 Mart cumartesi günü itibariyle elektrik kesintisi yaşanacak

İşte elektrik kesintisinin yaşanacağı mahalleler

- ŞİRİNEVLER Mh., KAZIM KARABEKİR Cd., (BAHÇELİEVLER İlçesi) ve civarında 10:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

- ORUÇREİS Mh., 571. Sk., (ESENLER İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

- USKUMRUKÖY Mh., ŞEHİT TEVFİK İNAN Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:30-14:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

- FATİH Mh., ATATÜRK Mh., PINARTEPE Mh., (BÜYÜKÇEKMECE İlçesi) ve civarında 03:30-04:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

- MALTEPE Mh., DOKUMACILAR SİTESİ Sk., (ZEYTİNBURNU İlçesi) ve civarında 12:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

- ŞENLİKKÖY Mh., AY Sk., AYAR Sk., BAKIŞ Sk., BİLLUR Sk., ÇEKMECE YOLU Cd., DÜZGÜN Sk., EKŞİ NAR Sk., ERDEMLİ Sk., ERTÜRK Sk., FLORYA Cd., GÜMÜŞ Sk., HÜRRİYET Cd., ÖZGEN Sk., SELVİ Sk., TARIMCILAR Sk., VİŞNELİ Sk., YENİ BAĞLAR Sk., YEŞİLKÖY Cd., YÜKSEL Sk., (BAKIRKÖY İlçesi) ve civarında 10:00-13:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

- TERAZİDERE Mh., GÜNEŞ Cd., RÜYA Sk., FUNDA Sk., KARAMAN Sk., FEZA Sk., HAKAN Sk., (BAYRAMPAŞA İlçesi) ve civarında 16:00-20:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

- BEŞYOL Mh., (KÜÇÜKÇEKMECE İlçesi) ve civarında 10:00-14:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

- ŞAMLAR Mh., İSTİKLAL Cd., KAYABAŞI Mh., (BAŞAKŞEHİR İlçesi) ve civarında BOĞAZKÖY İSTİKLAL Mh., ESKİ EDİRNE ASFALTI Cd., KÜMBET Sk., (ARNAVUTKÖY İlçesi) ve civarında 12:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tanju Özcan tüm geçici sığınmacıların gitmesini istedi
Son dakika: 28 Kasım koronavirüs tablosu açıklandı!