TRT1'in Al Sancak dizisine dair kimsenin beklemediği gelişme! Ekranlarda olmayacak

Perşembe akşamlarının en fazla seyredilen projelerden biri olan Al Sancak’ın sıkı takipçilerini yakından ilgilendirecek gelişme yaşandı. 9 Şubat Perşembe tarihinde TRT1 ekranına taşınması beklenen Bozdağ Film imzalı Al Sancak dizisi yayın akışından kaldırıldı.

TRT1'in Al Sancak dizisine dair kimsenin beklemediği gelişme! Ekranlarda olmayacak
TRT1'in Al Sancak dizisine dair kimsenin beklemediği gelişme! Ekranlarda olmayacak
GİRİŞ 16.02.2023 09:26 GÜNCELLEME 16.02.2023 09:26
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Uğur Güneş’in ‘Piyade Yüzbaşı Ali Banazlı’, Gülsim Ali’nin ise ‘Nadia Ivanov’ karakterini üstlendiği Al Sancak dizisiyle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı. 19 Ocak’tan bu yana ekran serüvenini devam ettiren ve Bozdağ Film imzasını taşıyan Al Sancak dizisinin yayın tarihi ertelendi.

Alparslan Büyük Selçuklu’ya 2 takviye birden! Atsız Karaduman ve Fikret Urağ’ı getiriyorlarAlparslan Büyük Selçuklu’ya 2 takviye birden! Atsız Karaduman ve Fikret Urağ’ı getiriyorlar

9 Şubat Perşembe günü izleyici kitlesiyle buluşması beklenen Al Sancak projesinin TRT1’in haftalık yayın akışından kaldırılması kafalarda soru işareti bıraktırdı. Can Emre’nin yönetmenliğinde çekimleri yapılan Al Sancak dizisi 35418 can kaybının ve 105505 yaralının olduğu acı depremin ardından bu hafta TRT1 ekranında olmayacak.

Kanal D’nin yüzü bu sefer gülmedi! O Kız dizisi hakkında hüsrana uğratan kararKanal D’nin yüzü bu sefer gülmedi! O Kız dizisi hakkında hüsrana uğratan karar

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 5
 • Vəfan 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah türk qardaşlarımızı qorusun, ama inşallah, bir problem olmaz, çox sevirəm bu dizini
  Cevapla
 • hayrettin alemdağ 1 yıl önce Şikayet Et
  Muharrem İnce: Uluslararası kamuoyuna, 'Biz artık sığınmacılara bakamayız, onlara harcayarak bir kuruşumuz yok' diyelim.
  Cevapla
 • Ahmet Erdoğan 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya arkadaşlar boş verin böyle dizileri milletin silahlı kuvvetlerini malamat eden dizi şuan zelzele haberleriyle calkalanıyor yurt yayınlan da ne olur cokbuzun soluklu bir dizi olmaz
  Cevapla
 • TOSUN 1 yıl önce Şikayet Et
  Ulusal yas yaşıyoruz millet olarak dinimizde örf adet geleneklerimize göre yas zamanı eglence olmaz yas yananır
  Cevapla
 • Temaşagah. 1 yıl önce Şikayet Et
  memleket yıkılmış ortalık per perişan bu mu önemli haber sayın editör. Şu zamanda böyle haberlere yer yok. Ana sayfada dahi olmaması lazım.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Bölgede yürek sızlatan son dakika gelişmesi! Filistin hükümeti duyurdu: Kabus geri döndü
Milli İstihbarat Akademisi başvuruları haziran ayında başlıyor