Helikopterli düğüne vergi denetimi

Oğlu için stadyum kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan ünlü emlakçı İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından inceleme başlatıldı.

Helikopterli düğüne vergi denetimi
Helikopterli düğüne vergi denetimi
GİRİŞ 25.08.2008 15:48 GÜNCELLEME 25.08.2008 15:48
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Bursa'da oğlu için stadyum kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan ünlü emlakçı İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından gerekli incelemelerin başlatıldığı açıkladı.
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve danışmanlık hizmetleri firmasının sahibi İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi inceleme başlattı. Yapılan yazılı açıklamada, "İsmail Dengiz tarafından 21 Ağustos 2008 tarihinde yazılı basında yer alan düğün organizasyonuna ilişkin davet ve ilanlar, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığımız tarafından değerlendirilmiş olup konu hakkında Başkanlığımız Denetim Grup Müdürlüğü'ne bağlı Denetim Koordinasyon Müdürlüğümüzce gerekli tespitler yapılmıştır. Olay hakkında detaylı araştırmalar devam etmektedir" denildi.

kullan

İtibar sahibi olduğu için düğüne bir kuruş bile harcamadığını söyleyen Dengiz, oğlunu evlendirirken de F-16 kiralayacağını söylemişti. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde Hüner Coşkuner ve Mine Koşan da sahne almıştı.
(İHA)

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Can Demirciyan 13 yıl önce Şikayet Et
  Yiyeceksin arkadaş!!!!!!!. Bir tarafta evine zor ekmek götürenler, bir tarafta kur'an okutup sonra dansöz oynatanlar! Yiyeceksin arkadaş, yiyeceksin! Yiyeceksin ki öbür tarafta hesabını verebilesin!!!
  Cevapla
 • yılmaz 13 yıl önce Şikayet Et
  vay beeeee..... Allah oğlunu bağışlasın.
  Cevapla
 • Muhammed Faruk Dağcı 13 yıl önce Şikayet Et
  Yiyeceksin arkadaş....................................... Öncelikle Hayırlı uğurlu olsun.Adamın parası varmış zevkine göre düğün yapmış bence çok güzel.İmkanın varsa onu değerlendireceksin.Yoksa zaten yok.Bazı zenginlerimiz var fukarada kötü,ne anladım ben bu paradan puldan. kısacası varlıkta yokluk çekiyorlar. Malın varsa yiyeceksin arkadaş.............
  Cevapla
 • Bıdı Bıdı 13 yıl önce Şikayet Et
  Bu nedir ya kabile adeti gibi. O çocuk da zannedecek ki "vay be dünya benim xxxparmağımın etrafında dönüyor" bu ne ilkelliktir cinsel organ üzerinden şatafat ve kibir yapılır mı yahu hiç mi kültürünüz yok! Görmemişin oğlu olmuş tutmuş koparmış hesabı! Erkek egemen toplum bu olsa gerek!
  Cevapla
 • ziya altınar 13 yıl önce Şikayet Et
  Baba naptın sen???. Nereden budun bu kadar parayı el insaf????Bari gizli yapsaydın dicem ama mümkün olamazdı her halde....
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Kosova ile Sırbistan arasında kriz: 'Son 24 saat' tehdidi!
Sürpriz açıklama! Aşının 4 yan etkisi duyuruldu (27 Eylül 2021 Günün Önemli Gelişmeleri)