Serap Paköz acı haberi böyle açıkladı: Açlık, susuzluk ve soğuğa...

Depremden sonra bir ölüm haberi ünlü sunucu Serap Paköz'den geldi. Yaptığı programlar ile adından söz ettiren sunucu Serap Paköz'ün halasının depremde vefat ettiği öğrenildi. Haberi Serap Paköz'ün bizzat kendisi verdi.

Serap Paköz acı haberi böyle açıkladı: Açlık, susuzluk ve soğuğa...
Serap Paköz acı haberi böyle açıkladı: Açlık, susuzluk ve soğuğa...
GİRİŞ 22.02.2023 17:31 GÜNCELLEME 22.02.2023 17:31
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Maraş depreminden sonra haberler peş peşe gelmeye devam ediyor. Bir ölüm haberi de sunucu Serap Paköz'den geldi. Serap Paköz üzücü haberi, yaptığı açıklama ile sevenleriyle paylaştı. 

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde çok sayıda insan hayatını kaybetti. Vefat edenler listesine, bir de, Gerçeğin Peşinde programı ile çok sayıda insanın yaralarını saran ünlü sunucu Serap Paköz'ün halası girdi. 

Serap Paköz kimdir ve kaç yaşındadır? Nereli? Serap Paköz evli mi? Biyografisi...Serap Paköz kimdir ve kaç yaşındadır? Nereli? Serap Paköz evli mi? Biyografisi...

Serap Paköz

Duyduğu üzüntüyü ve acıyı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Serap Paköz'e taziye mesajı yağdı. İşte Instagram hesabı üzerinden yaptığı o paylaşım: 

Canım halam Kahramanmaraş'taki depremin ilk 3 günündeki açlık, susuzluk ve soğuğa dayanamayarak hayatını kaybetti. halam Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun. 

Sabahat Akkiraz ölüm haberini böyle verdi: Nurhayat ablamı Kahramanmaraş'ta kaybettikSabahat Akkiraz ölüm haberini böyle verdi: Nurhayat ablamı Kahramanmaraş'ta kaybettik

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 2
  • İsminiz 1 yıl önce Şikayet Et
    Allah rahmet eylesin mevtaya, gerçekten açlık susuzluk ve soğuktan mı vefat etmiş yoksa iç kanamadan mı Serap hanım bunları nasıl ayırt etti acaba?
    Cevapla
  • آمين 1 yıl önce Şikayet Et
    Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İllere göre kurban kesim noktaları! İstanbul, İzmir ve Ankara: İşte cezaları...
Son dakika haberi... Başkan Erdoğan'dan 'Suriye' resti: Böyle bir şey olduğu anda...