Esra Ezmeci'den başında örtü, elinde Yasin kitabı ile poz! Sosyal medyadan tepki...

Ünlü psikolog Esra Ezmeci sosyal medyada sık sık paylaşım yapan isimler arasında. Danışanları ile yaptığı sohbet ile gündeme gelen Esra Ezmeci bu kez de başörtülü pozu ile gündeme geldi. İşte, konuyla ilgili detaylar...

Esra Ezmeci'den başında örtü, elinde Yasin kitabı ile poz! Sosyal medyadan tepki...
Esra Ezmeci'den başında örtü, elinde Yasin kitabı ile poz! Sosyal medyadan tepki...
GİRİŞ 20.04.2023 23:03 GÜNCELLEME 20.04.2023 23:03
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

Şimdilerde, sosyal medya üzerinden gelen soruları yanıtlayarak, danışanlarına terapi uygulayan Esra Ezmeci sık sık gündeme geliyor. Ezmeci, bu kez de yaptığı sosyal medya paylaşımı ile adından söz ettirdi. 

Esra Ezmeci kimdir ve kaç yaşındadır? Ezra Ezmeci eşi kim? Esra Ezmeci kitaplarıEsra Ezmeci kimdir ve kaç yaşındadır? Ezra Ezmeci eşi kim? Esra Ezmeci kitapları

Esra Ezmeci

Fulya ile Umudun Olsun programında psikolog olarak yer alan daha sonrasında ise Fox TV ekranında Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının sunuculuğunu üstlenen Esra Ezmeci'nin ekran deneyimi kısa sürmüştü. 

Ardından kendi sosyal medya hesabı üzerinden program yapmaya devam eden Ezmeci, son günlerde popüler isimler arasına girdi. Psikolog Ezmeci, bu kez de paylaştığı fotoğraflar ile gündem oldu.

Acun'dan depremzedeler için takdir toplayan hareket! Bayram jesti yüzleri güldürdüAcun'dan depremzedeler için takdir toplayan hareket! Bayram jesti yüzleri güldürdü

Zerrin Özer o hastalığa yakalandığını öfke kusarak açıkladı: Bıktım kuş beyinlilerden!Zerrin Özer o hastalığa yakalandığını öfke kusarak açıkladı: Bıktım kuş beyinlilerden!

17 Nisan'da ihya edilen Kadir Gecesi'nde Ayasofya Camii'ne giden Ezmeci, başörtülü pozunu takipçileri ile paylaştı. Fotoğraflarının birinde ise, elindeki Yasin-i Şerif kitabının olması dikkati çekti. 

ESRA EZMECİ'YE TEPKİ!

Takipçilerinin bir kısmı Esra Ezmeci tarafından yapılan paylaşıma tepki gösterdi. Esra Ezmeci'nin tırnaklarındaki ojenin, başörtünün altından görünen uzun saçların ve yüzündeki aşırı makyajın ortama uygun olmadığı dile getirildi. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 18
 • TÜRKİYE SEVDALISI 1 yıl önce Şikayet Et
  Düğün sahibi düğüne sevdiklerini çağırır. gör bakalım hangi yaptığı iş, rabbimin hoşnutluğunu kazandı. rabbim kulunun kalbine koymuş, benim camime gelde, bana kul ol, kulum demiş. oda gelmiş. bunda ne var. rabim her şeye gücü yetendir. kim doğru yola erişir kim sapkınlığa düşer rabbim bilir rabbim hepimizi doğru yolda olmayı nasip eder. inşa allah
  Cevapla
 • Adım Murad 1 yıl önce Şikayet Et
  Böyle kıymetli bir gecede kıymetli bir yerde olması onunda kıymetli olduğunu gösterir.
  Cevapla
 • emrullah_0715 1 yıl önce Şikayet Et
  Seccadeye ayakla basan kadarda mı kötü önemli olan niyettir Tebrıkler rabbım nıyatını kabul etsın
  Cevapla
 • Haskad 1 yıl önce Şikayet Et
  Sosyal medyada birileri tarafından camiye gitti diye linç edilmeyi göze alıp Kadir gecesinde camiye gittiğini Dünya aleme duyuruyor. Ama diğer birileri de camiye giderken niye şöyle , niye böyle diye orasına burasına takılanlar tarafından linç edileceği hiç aklına gelmemiştir herhalde. Kendisi gibi mahalle baskısından dolayı camiye gitti denmesinden korkan insanlara örnek olmuş.
  Cevapla
 • Rotasiz deli 1 yıl önce Şikayet Et
  Valla eleştirecektim paylaşımlarından dolayı. Çünkü ahlaksızlıkların yayılmasına ortam oluşturuyor. Ama yinede olumlu bakanların hatırına helâl olsun.niyeti halis olsun. Birde güzel kadın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kabus gibi senaryo! ABD'ye nükleer füze atılsa ne olur? Dakika dakika açıklandı...
Filistin'e destek verdi diye kovulmuştu! Mahkemeden karar çıktı